Koniec - Arek Kłusowski namawia do smakowania życia!

i

Autor: fot. YouTube/ArekKłusowski screen z teledysku Arek Kłusowski - Koniec (Official Video)

Koniec - Arek Kłusowski namawia do smakowania życia!

2016-09-07 14:31

Arek Kłusowski opublikował pełny symbolizmu teledysk do piosenki Koniec! O czym jest klip Arka Kłusowskiego? Dlaczego młody wokalistka namawia do smakowania życia? Odpowiadamy na ESKA.pl!

Koniec - Arek Kłusowski namawia do smakowania życia! Wszystko za sprawą nowego teledysku, który właśnie pojawił się premierowo. O co w nim chodzi? Wyjaśniamy na ESKA.pl! W nowym teledysku Arka Kłusowskiego poznajemy historię dwóch 45-letnich, zakochanych w siebie osób. Bohaterowie klipu zamierzają korzystać z życia i chcą przeżywać drugą młodość. Autorzy muzycznego obrazu dobitnie pokazują, że cały czas trzeba korzystać z życia! Za samą produkcję i skomponowanie utworu pt. Koniec odpowiada jeden z najpopularniejszych producentów, Tabb. 

Arek Kłusowski - teledysk do Koniec

 

Arek Kłusowski - kim jest?

Arek Kłusowski, czyli zdolny i ambitny wokalista z Rzeszowa, który zachwyca swoim oryginalną barwą głosu. Mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie sceniczne oraz bardzo poważne podejście do tworzenia muzyki. Jest laureatem kilku międzynarodowych festiwali takich jak, m.in. Eurosong i Calzoni del Mondo we Włoszech, Kaunas Talent na Litwie czy Srebrna Jantra w Bułgarii. 

Arek Kłusowski występował w trzeciej edycji The Voice of Poland, a 26 sierpnia razem z Sound'n'Grace otwierał galę ESKA Music Awards 2016 hitem "Can't stop the feeling"! Jeśli przegapiliście całą galę możecie zobaczyć ją poniżej: 

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>