Koncerty Justina Biebera w Norwegii ważniejsze niż egzaminy! Sprawdź, jaką decyzję podjęły norweskie szkoły [VIDEO]

2013-04-03 22:12

Koncerty Justina Biebera w Norwegii w ramach Believe Tour okazały się ważniejsze niż szkolne egzaminy. Nauczyciele w obawie przed wagarami i słabymi wynikami w nauce swoich uczniów podjęli decyzji, która spotkała się z poparciem Beliebersów z całego świata. O co chodzi? Sprawdź już teraz na Eska.pl!

Koncerty Justina Biebera w Norwegii przejdą do historii nie tylko ze względu na dziesiątki tysięcy szalejących na nich nastolatek, ale przede wszystkim ze względu na to, że okazały się ważniejsze niż szkolne egzaminy. Jak donosi Francuska Agencja Prasowa dwa występy wokalisty w ramach Believe Tour są powodem przesunięcia kilku ważnych sprawdzianów na inne terminy.

Pięć szkół w jednym z miast w pobliżu Oslo zdecydowało się sprawdzić wiedzę uczących się w ich murach nastolatków nieco wcześniej niż zakłada to z góry narzucony plan. Uczniowie nie będą zdawać egzaminów 16 i 17 kwietnia 2013 roku, kiedy to w Oslo odbędą się koncerty Justina. Sprawdziany czekać będą na nich tydzień wcześniej.

>>> Justin Bieber na okładce majowego Teen Vogue! Kiedy magazyn trafi do kiosków? Sprawdź na Eska.pl [VIDEO]

W ten sposób nauczyciele są pewni, że wszyscy uczniowie stawią się w szkole i ich wyniki będą lepsze. Beliebersi z całego świata planują teraz powoli przeprowadzkę do Norwegii, gdzie Bieber Fever jest traktowana bardzo poważnie ;).


Zobacz na Eska.pl Boyfriend - Justin Bieber!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze