Koncerty 2016: wygraj bilety na Macklemore i Hurts w Global Liście i G20!

2016-03-04 15:31
bilety na Macklemore Hurts
Autor: fot. Bulls Koncerty 2016: wygraj bilety na Macklemore i Hurts w Global Liście i G20!

Koncerty 2016 w Polsce: mamy bilety na występ Macklemore i Hurts! W bardzo łatwy sposób można je wygrać w Global Liście i w Gorącej 20! Co trzeba zrobić? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!

Koncerty 2016: Lista gwiazd, które przyjadą do Polski wygląda bardzo imponująco. W najbliższym czasie, bo już 14 marca 2016 na warszawskim Torwarze wystąpi duet Hurts. Zespół zasłynął z hitu Wonderful Life, Stay, czy ostatnio Some Kind Of Heaven. Dokładnie 4 dni później na scenie w Atlas Arenie w Łodzi, pojawią się twórcy przeboju Can't Hold Us czy Thrift Shop. Mamy dla Was dobrą informację! Jest szansa, że na żywo zobaczycie zarówno występ Macklemore'a & Ryana Lewisa, jak i duetu Hurts!

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Gorąca 20 - bilety na Macklemore

Gorąca 20, czyli codzienna lista Waszych ulubionych Eskowych hitów. Sposób na zdobycie wejściówek na koncert twórców hitów: "Thrift Shop", "Can't Hold Us", "And We Danced", czy ostatnio "Downtown" jest banalnie prosty! Wystarczy zagłosować na swoje ulubione hity w G20 i w uzasadnieniu napisać, dlaczego akurat do Was powinny powędrować wyjątkowe bilety. Rozwiązanie konkursu codziennie od poniedziałku do piątku między godziną 18:00 a 20:00!

>>> Gorąca 20 - zagłosuj, uzasadnij i wygraj bilety

Global Lista - bilety na Hurts i Macklemore

Global Lista, czyli zestawienie, na którym znajdziemy 40 najważniejszych hitów świata! W 214. notowaniu - Michał Celeda będzie miał dla Was bilety na koncert Hurts w Warszawie i Macklemore'a & Ryana Lewisa w Łodzi. Wystarczy, że poprawnie (drogą sms-ową) odpowiecie na proste pytanie. Słuchajcie uważnie Global Listy w niedzielę, 6 marca od godziny 17:00-20:00!

>>> Global Lista w Radiu ESKA

>>> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Armin van Buuren, Justin Bieber, Maroon 5!

Najnowsze