Koncerty 2013: White Lies w Polsce na dwóch koncertach! Zobacz na Eska.pl kiedy i gdzie wystąpią [VIDEO]

2013-06-06 22:04

White Lies przyjadą do Polski. W naszym kraju zagrają dwa razy. Pierwszy koncert odbędzie się 19 listopada 2013 w Poznaniu, a drugi 20 listopada w warszawskim klubie Stodoła. Zobacz ich największe przeboje na Eska.pl.

White Lies w Polsce wystąpią dwukrotnie już w listopadzie. Pierwszy koncert odbędzie się 19 listopada 2013 w Poznaniu, drugi 20 listopada w warszawskiej Stodole. Grupa będzie promowała swój nowy album Big TV, którego premiera zaplanowana jest na 12 sierpnia.

>>> White Lies - posłuchaj ich hitów na EskaGO


White Lies to brytyjski zespół, który zadebiutował w 2009 roku. Ich debiut okazał się muzyczną sensacją tego roku. Dotychczas wydali dwie płyty To Lose My Life oraz Ritual. Zespół przygotowuje się do premiery trzeciego krążka Big TV, który trafi do sprzedaży 12 sierpnia. Koncerty w Poznaniu i Warszawie to nie pierwsze występy White Lies w Polsce. Zespół był gwiazdą między innymi Open'er Festival 2013.

Zobacz Farewell To The Fairground - White Lies
Zobacz Bigger Than Us - White LiesZobacz Death - White LiesNie czytałeś jeszcze?

Kryzysowy - posłuchaj nowej piosenki Jana Borysewicza i zespołu Video

EPGrupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze