Koncerty 2013: The Mrs. Carter Show World Tour - Beyonce. Zobacz projekty strojów Beé! [GALERIA]

2013-03-18 13:28

Koncert Beyonce w Polsce w ramach Orange Warsaw Festival 2013 będzie produkcją na światowym poziomie. Podczas swojego show Beé kilka razy zmienia swoje stroje. W czym gwiazda zaprezentuje się na Stadionie Narodowym już 25 maja 2013 roku? Zobacz outfity gwiazdy z The Mrs. Carter Show World Tour!

Beyonce do Polski zawita już 25 maja 2013 roku w ramach Orange Warsaw Festival, a wraz z nią do Warszawy przyjadą wypełnione ciuchami walizki. Wśród nich z pewnością znajdą się te ze strojami przygotowanymi specjalnie na występy wokalistki podczas jej trasy koncertowej The Mrs. Carter Show World Tour.

Outfity piosenkarki zaprojektował dom mody Emilio Pucci, który szkicami ciuchów pochwalił się na swoim Facebooku. Jest jedną z najmilszych gwiazd, z którymi miałem okazję współpracować. Doskonale wie, czego chce i co na niej będzie dobrze leżeć, ale szanuje również moją kreatywność - zdradził projektant Peter Dundas.

The Mrs. Carter Show World Tour to czwarta światowa trasa koncertowa w karierze Beyonce. Wokalistka specjalnie dla swoich fanów przygotowała mix swoich największych hitów. Pełną setlistę show znajdziecie klikając w link z newsem poniżej.

>>> Koncerty 2013: Beyonce w Polsce. Zobacz setlistę The Mrs. Carter Show! Te hity zagra też w Warszawie [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl zapowiedź The Mrs. Carter Show World Tour - Beyonce!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze