Koncert Sanah na PGE Narodowym w Warszawie 2023 - DATA, BILETY, PIOSENKI

i

Autor: AKPA Koncert Sanah na PGE Narodowym w Warszawie 2023 - DATA, BILETY, PIOSENKI

Koncert sanah na PGE Narodowym w Warszawie 2023 - DATA, BILETY, CENY, PIOSENKI

2023-06-18 17:02

Stadionowy sen sanah spełnia się… po raz trzeci! Po wyprzedanym już koncercie na Stadionie w Gdańsku i niemal zapełnionym Stadionie w Chorzowie, czas na crème de la crème - PGE Narodowy! Kiedy odbędzie się koncert sanah w Warszawie? Gdzie kupić bilety? Poznajcie odpowiedzi na najważniejsze pytania już teraz.

Spis treści

 1. sanah - piosenki 2023
 2. sanah - bilety na koncert w Warszawie
 3. sanah - płyty, muzyka
 4. sanah - koncerty, trasa

Koncert sanah na PGE Narodowym w Warszawie 2023 będzie niezapomnianym wydarzeniem. Choć dwa poprzednie, odbywające się w ramach trasy Uczta Nad Ucztami również. Przypomnijmy, że pierwszy z serii koncertów odbędzie się na Stadionie Śląskim 15 sierpnia, następnie artystka pojawi się w Gdańsku 8 września, a 2 tygodnie później w Warszawie. Łącznie sanah wystąpi dla ponad 170-tysięcznej publiczności!

sanah - piosenki 2023

sanah to najczęściej słuchana artystka w polskich stacjach radiowych oraz w największym serwisie streamingowym - Spotify! Na swoim koncie ma kilkadziesiąt diamentowych, platynowych i złotych płyt, 2 Fryderyki (6 tegorocznych nominacji) i, jako pierwsza artystka w historii, 3 Bestsellery Empiku z rzędu (album roku pop i rock). Wśród najważniejszych wydarzeń 2022 warto wymienić także wydanie 2 albumów (Uczta i sanah śpiewa Poezyje), którym w dniu premiery przyznano status platynowych płyt. Artystka przed warszawską publicznością wystąpi 22 września.

sanah - bilety na koncert w Warszawie

Bilety na koncert sanah w Warszawie 2023 możecie kupić za pośrednictwem platformy Eventim. Ceny wejściówek są różne i są zależne od kategorii, na którą się zdecydujecie. Oto cenowa rozpiska:

 • Pula I Trybuny Kat. 1 - 279,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 1 - 289,00 zł
 • Pula I Trybuny Kat. 2 - 229,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 2 - 239,00 zł
 • Pula I Trybuny Kat. 3 - 179,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 3 - 189,00 zł
 • Pula I Trybuny Kat. 4 - 99,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 4 - 129,00 zł
 • Pula III Trybuny Kat. 4 - 139,00 zł

sanah - koncerty 2023. KIEDY i GDZIE wystąpi sanah? [DATA, MIEJSCE]

sanah zaskoczyła nowym utworem! Co wspólnego ma z nim Coldplay?

sanah - płyty, muzyka

Diamentowa już teraz Uczta zawiera 11 utworów zaśpiewanych w duetach ze znakomitymi postaciami polskiej sceny muzycznej, a wśród nich – diamentowe: Szary świat z Kwiatem Jabłoni i ostatnia nadzieja z Dawidem Podsiadło, potrójnie platynowe: Eldorado z Darią Zawiałow oraz Tęsknię sobie z Arturem Rojkiem, podwójnie platynowe: Sen we śnie w duecie z Grzegorzem Turnauem, a także Mamo tyś płakała z Igorem Herbutem oraz złote: Czesława z Natalią Grosiak, oscar z Vito Bambino, audi z Mięthą i Baczyński (Pisz do mnie listy) z Anią Dąbrowską. Płyta zadebiutowała na 4. miejscu najczęściej streamowanych albumów w Spotify na świecie.

sanah: koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie 2023! Kiedy i ile kosztują bilety?

sanah śpiewa Poezyje to z kolei krążek, na który składa się 9 wierszy autorstwa ukochanych przez artystkę poetów. Na albumie znajdziemy m.in. utwory: Nic dwa razy do wiersza Wisławy Szymborskiej, który uzyskał status podwójnie platynowej płyty, wyróżniony platynową płytą Hymn autorstwa Juliusza Słowackiego czy złoty, Mickiewiczowski Do * w sztambuch.

sanah - koncerty, trasa

Poprzedni rok to również 2 wyprzedane trasy koncertowe, Uczta Tour 22 i Bankiet u sanah. Ta pierwsza zgromadziła ponad 100 tysięcy osób, a na scenie gościnnie wystąpili znakomici polscy muzycy (m.in. Grzegorz Turnau, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow). Trasa Bankiet u sanah to natomiast seria koncertów artystki, której towarzyszyła 50-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir Ad libitum. sanah zaprezentowała swoje utwory w zupełnie nowych, przepięknych aranżacjach, a koncerty odbyły się w tak wyjątkowych salach, jak: Filharmonia Narodowa, Narodowe Forum Muzyki czy Sala Koncertowa NOSPR.