Koncert Sanah na PGE Narodowym w Warszawie 2023 - DATA, BILETY, PIOSENKI

i

Autor: AKPA Koncert Sanah na PGE Narodowym w Warszawie 2023 - DATA, BILETY, PIOSENKI

Koncert sanah na PGE Narodowym w Warszawie 2023 - DATA, BILETY, CENY, PIOSENKI

2023-05-30 9:04

Stadionowy sen sanah spełnia się… po raz trzeci! Po wyprzedanym już koncercie na Stadionie w Gdańsku i niemal zapełnionym Stadionie w Chorzowie, czas na crème de la crème - PGE Narodowy! Kiedy odbędzie się koncert sanah w Warszawie? Gdzie kupić bilety? Poznajcie odpowiedzi na najważniejsze pytania już teraz.

Spis treści

 1. sanah - piosenki 2023
 2. sanah - bilety na koncert w Warszawie
 3. sanah - płyty, muzyka
 4. sanah - koncerty, trasa

Koncert sanah na PGE Narodowym w Warszawie 2023 będzie niezapomnianym wydarzeniem. Choć dwa poprzednie, odbywające się w ramach trasy Uczta Nad Ucztami również. Przypomnijmy, że pierwszy z serii koncertów odbędzie się na Stadionie Śląskim 15 sierpnia, następnie artystka pojawi się w Gdańsku 8 września, a 2 tygodnie później w Warszawie. Łącznie sanah wystąpi dla ponad 170-tysięcznej publiczności!

sanah - piosenki 2023

sanah to najczęściej słuchana artystka w polskich stacjach radiowych oraz w największym serwisie streamingowym - Spotify! Na swoim koncie ma kilkadziesiąt diamentowych, platynowych i złotych płyt, 2 Fryderyki (6 tegorocznych nominacji) i, jako pierwsza artystka w historii, 3 Bestsellery Empiku z rzędu (album roku pop i rock). Wśród najważniejszych wydarzeń 2022 warto wymienić także wydanie 2 albumów (Uczta i sanah śpiewa Poezyje), którym w dniu premiery przyznano status platynowych płyt. Artystka przed warszawską publicznością wystąpi 22 września.

sanah - bilety na koncert w Warszawie

Bilety na koncert sanah w Warszawie 2023 możecie kupić za pośrednictwem platformy Eventim. Ceny wejściówek są różne i są zależne od kategorii, na którą się zdecydujecie. Oto cenowa rozpiska:

 • Pula I Trybuny Kat. 1 - 279,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 1 - 289,00 zł
 • Pula I Trybuny Kat. 2 - 229,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 2 - 239,00 zł
 • Pula I Trybuny Kat. 3 - 179,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 3 - 189,00 zł
 • Pula I Trybuny Kat. 4 - 99,00 zł
 • Pula II Trybuny Kat. 4 - 129,00 zł
 • Pula III Trybuny Kat. 4 - 139,00 zł

sanah - koncerty 2023. KIEDY i GDZIE wystąpi sanah? [DATA, MIEJSCE]

sanah zaskoczyła nowym utworem! Co wspólnego ma z nim Coldplay?

sanah - płyty, muzyka

Diamentowa już teraz Uczta zawiera 11 utworów zaśpiewanych w duetach ze znakomitymi postaciami polskiej sceny muzycznej, a wśród nich – diamentowe: Szary świat z Kwiatem Jabłoni i ostatnia nadzieja z Dawidem Podsiadło, potrójnie platynowe: Eldorado z Darią Zawiałow oraz Tęsknię sobie z Arturem Rojkiem, podwójnie platynowe: Sen we śnie w duecie z Grzegorzem Turnauem, a także Mamo tyś płakała z Igorem Herbutem oraz złote: Czesława z Natalią Grosiak, oscar z Vito Bambino, audi z Mięthą i Baczyński (Pisz do mnie listy) z Anią Dąbrowską. Płyta zadebiutowała na 4. miejscu najczęściej streamowanych albumów w Spotify na świecie.

sanah: koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie 2023! Kiedy i ile kosztują bilety?

sanah śpiewa Poezyje to z kolei krążek, na który składa się 9 wierszy autorstwa ukochanych przez artystkę poetów. Na albumie znajdziemy m.in. utwory: Nic dwa razy do wiersza Wisławy Szymborskiej, który uzyskał status podwójnie platynowej płyty, wyróżniony platynową płytą Hymn autorstwa Juliusza Słowackiego czy złoty, Mickiewiczowski Do * w sztambuch.

sanah - koncerty, trasa

Poprzedni rok to również 2 wyprzedane trasy koncertowe, Uczta Tour 22 i Bankiet u sanah. Ta pierwsza zgromadziła ponad 100 tysięcy osób, a na scenie gościnnie wystąpili znakomici polscy muzycy (m.in. Grzegorz Turnau, Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow). Trasa Bankiet u sanah to natomiast seria koncertów artystki, której towarzyszyła 50-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir Ad libitum. sanah zaprezentowała swoje utwory w zupełnie nowych, przepięknych aranżacjach, a koncerty odbyły się w tak wyjątkowych salach, jak: Filharmonia Narodowa, Narodowe Forum Muzyki czy Sala Koncertowa NOSPR.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE