Koncert Jasona Derulo odwołany ze względów bezpieczeństwa! Artysta poradził sobie inaczej

i

Autor: Warner Music Poland

Koncert Jasona Derulo odwołany ze względów bezpieczeństwa! Artysta poradził sobie inaczej

2018-10-29 15:10

Jason Derulo nie zawiódł swoich fanów, którzy przyszli na jego - jak się później okazało - odwołany koncert. Zobaczcie sami, co wymyślił amerykański wokalista!

Koncert Jasona Derulo na niedługo przed został odwołany ze względów bezpieczeństwa! Chodzi o zagrożenie wynikające z błędów osób odpowiedzialnych za wydarzenie: źle zbudowana scena itd. Fani, co najlepiej było widać na Instagramie, nie mogli doczekać się występu amerykańskiej supergwiazdy, ale ostatecznie musieli się pogodzić z jego brakiem. Czy na pewno?

Jason Derulo - odwołany koncert

Jason Derulo miał wystąpić w czeskiej Pradze, jednak jego występ nie doszedł do skutku. Było to ogromne rozczarowanie dla tysięcy fanów, którzy od samego rana czekali na jego występ, a o odwołaniu dowiedzieli się pod wieczór. Jak podał serwis TMZ, menedżer artysty miał sam podjąć decyzję o anulowaniu koncertu w czeskiej Tipsport Arena ze względu na niedopełnienie środków bezpieczeństwa przez organizatorów wydarzenia. Miał obawy o scenę, która mogłaby zagrozić bezpieczeństwu jego, tancerzy i osób przed sceną.

Derulo nie mógł pozwolić na to, by jego wymarźnięci oczekiwaniem słuchacze od tak wrócili do domów. Twórca hitu Goodbye okazał im ogromny szacunek występując z balkonu hali w Pradze! Zaśpiewał m.in. Swalla, Trumpets i Want to Want Me. Zobaczcie sami historię tej sytuacji!

Jason Derulo w Polsce 2018 - koncert

Jason Derulo w Polsce wystąpi 30 października 2018. Artysta wystąpi i zaśpiewa swoje największe hity w waszawskiej Hali Torwar. Jego wizyta w naszym kraju ma miejsce z promocją nadchodzącego albumu 2 Sides 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE