Koncert Backstreet Boys w Polsce 2014: o której otwarcie bram, czy są jeszcze bilety, kto supportem? [INFORMACJE]

2014-02-23 10:49

Backstreet Boys w Polsce już 23 lutego 2014 na warszawskim Torwarze a na ESKA.pl na kilka dni przed show najważniejsze informacje dotyczące koncertu. Sprawdzamy, o której otwarcie bram na Torwarze, czy będą dostępne szatnie i czy można wnosić aparaty i robić zdjęcia. Sprawdź już teraz!

Przed koncertem Backstreet Boys w Polsce zaplanowanym na 23 lutego 2014 w Warszawie na Torwarze mamy dla Was najważniejsze informacje dotyczące organizacji całego wydarzenia. Chcecie wiedzieć, o której godzinie otwarcie bram, czy będą dostępne szatnie i czy można wznosić aparaty?

Agencja MJM Prestige na 3 dni przed występem Backstreet Boys opublikowała koncertowy nięzbędnik, którego skróconą wersję prezentujemy na ESKA.pl.

Otwarcie bram i support Backstreet Boys

Otwarcie bram hali Torwar nastąpi w dniu koncertu o godzinie 17:00. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 19:00. Wówczas na scenie pojawi się support: The Exchange - amerykański boysband wykonujący melodyjny pop. Osoby, które zakupiły wejściówki Meet & Greet, będą mogły wejść na obiekt o godzinie 14:00.

Zakup biletów w dniu koncertu

Brak możliwości zakupu. Bilety na koncert zostały wyprzedane.

Gastronomia na koncercie


Na obszarze hali będzie znajdować się sześć punktów gastronomicznych. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Palenie papierosów na koncercie

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam na eskaGO! Odpal player teraz

Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne

Na terenie imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Szatnia

Szatnia ulokowana będzie w holu głównym. Szatnia będzie odpłatna.

Więcej informacji znajdziecie klikając TUTAJ>>>. A my już zapraszamy na ESKA.pl 24 lutego 2014 roku, gdzie z pewnością czekać będą na Was filmiki i zdjęcia z koncertu Backstreet Boys w Warszawie. Kto się wybiera? Dajcie znać w Eskowym czacie i komentarzach.

Najnowsze