Koncert Alicii Keys w Polsce 2013: dlaczego warto iść na Alicię Keys w Polsce? Zobacz 10 powodów [VIDEO]

2013-06-17 13:52

Koncert Alicii Keys w Polsce to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2013 roku. Gwiazda zaśpiewa dla nas w Poznaniu już 30 czerwca. Czy warto zobaczyć Alicię Keys na żywo na Stadionie Miejskim? Oficjalna strona koncertu Alicii Keys w Polsce wymienia 10 powodów, dla których nie można ominąć tego wydarzenia! W TYM ARTYKULE ZNAJDZIESZ CZĘŚĆ HASŁA KONKURSOWEGO. SZUKAJ KOLEJNYCH I BAW SIĘ NA KONCERCIE ALICII KEYS 30 CZERWCA W POZNANIU!

Alicia Keys w Polsce to kolejna propozycja spośród koncertów 2013 w naszym kraju. Wokalistka wystąpi w Poznaniu już 30 czerwca. Polscy fani usłyszą swoją idolkę na żywo na Stadionie Miejskim. To jedyne w naszym kraju show w ramach trasy Set the World On Fire. Zastanawiasz się, czy warto iść na koncert Alicii Keys? Organizatorzy mają dla Ciebie 10 powodów, dla których nie możesz go ominąć.


1. Alicia Keys to jedna z najlepszych żyjących wokalistek na rynku muzycznym. W ramach tournée nie tylko zachwyca swoim głosem, ale także gra na fortepianie, keyboardzie i perkusji.

2. Piosenkarka ma na swoim koncie ponad 35 milionów sprzedanych płyt i dziesiątki hitów, które trzeba usłyszeć na żywo.

3. Gwiazda może pochwalić się ogromnym doświadczeniem, jeśli chodzi o śpiewanie na wielkiej scenie. Tylko w 2013 roku wystąpiła m.in. podczas balu inaugurującego drugą kadencję prezydenta Baracka Obamy czy też wykonała hymn USA podczas finału ligi futbolu amerykańskiego – SuperBowl.

4. Trasa Set the World On Fire do Polski w 2013 roku zawita raz i będzie to wizyta w Poznaniu.

5. Na koncercie Alicii Keys czeka Cię niesamowita atmosfera. Występ wokalistki w Poznaniu to doskonała okazja, do spotkania się z fanami ze wszystkich stron Polski.

>>> Alicia Keys w Polsce 2013 - bilety w sprzedaży! Gdzie kupić, ceny biletów [VIDEO]

6. To pierwsze tak duże wydarzenie muzyczne w Wielkopolsce od czasu otwarcia Stadionu Miejskiego w 2010 roku.

7. Gumowe cukierki rozpuszczone w gorącej wodzie to sposób Alicii Keys na nieskazitelny wokal. Czy mikstura rzeczywiście działa? Sprawdzisz to na koncercie słuchając hitów gwiazdy na żywo.

8. Alicia Keys w trasę wyruszyła razem ze swoim synem i mężem. Kto wie, może uda Ci się spotkać ich na Stadionie Miejskim.

9. W ramach Set The World On Fire dla każdego z miast powstaje osobny film złożony ze zdjęć przesłanych przez fanów. Premiera każdego filmu odbywa się podczas koncertu. Nie inaczej będzie w Poznaniu. Zdjęcia można przesyłać przez FORMULARZ.

10. W trosce o maksymalny komfort gości wszystkie miejsca na poznańskim koncercie Alicii Keys są siedzące.

Chcesz iść na koncert Alicii Keys w Poznaniu? Eska.pl ma dla Was specjalny konkurs, w którym możecie wygrać podwójny bilet na występ wokalistki. Co trzeba zrobić? Więcej dowiesz się klikając w link z artykułem poniżej.

>>> KONKURS: Wygraj podwójny bilet na koncert Alicii Keys na ESKA.pl!


Zobacz Tears Always Win - Alicia Keys!JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze