Kolorowy makijaż oczu! Google decyduje o moim makijażu [TUTORIAL]

2020-08-11 9:08
Pati
Autor: ESKA.pl

Kolorowy makijaż oczu, którego nie sposób nie zauważyć już dostępny już teraz w cyklu makijażowym na ESKA.pl. Szalone połączenie kolorów za sprawą generatora Google, który zadecydował o efekcie końcowym makijażu może rozbawić was do łez!

Kolorowy makijaż oczu tylko dla odważnych? Już w nowym cyklu makijażowym udowadniamy, że nie! Szalony, nietypowy makijaż, w którym pierwsze skrzypce gra kolorowa jak tęcza powieka może być przepięknym wyjściowym makijażem, a także sposobem na ciekawą zabawę. Trendy makijażowe w 2020 roku jasno pokazują, że to właśnie kolorowe, niekonwencjonalne makijaże są na czasie do tego stopnia, że możemy zobaczyć je niemalże wszędzie. Pokazy mody, zdjęcia modelek na Instagramie to tylko niektóre wyznaczniki kolorowego looku, który będzie długo królował w tym roku. W świecie makijażu w końcu nadszedł czas na brokatową, lśniącą powiekę, pastelowe odcienie, a nawet wyraziste, nietypowe kreski. Kolorowy makijaż najlepiej skomponowany przy użyciu kolorów takich jak: róż, zieleń, błękit, a także fiolet. To właśnie między innymi te kolorki będą rządziły zarówno na pokazach mody jak i w mediach społecznościowych. 

Google decyduje o moim makijażu!

Kolorowy makijaż oczu w dobie pandemii koronawirusa to świetny sposób na zabicie wolnego czasu. Przygotowaliśmy dla was odcinek specjalny, w którym to przeglądarka internetowa Google decyduje o naszym makijażu, a konkretnie o najważniejszym jego elemencie, czyli powiekach. Specjalny generator kolorów losuje różne, ciekawe kolory, a następnie decyduje o efekcie końcowym. Jesteście ciekawi, jak wygląda cały makijaż? Sprawdźcie sami oglądając poniższe wideo. 

Najnowsze