Kolędy na Boże Narodzenie 2015 w wykonaniu kóz - posłuchaj kolędy Cicha noc

2015-12-11 14:46
Kozy śpiewają kolędy
Autor: freeimages.com/bugdog Kozy śpiewają kolędy - nie muszą mówić ludzkim głosem

Piosenki świąteczne nie będą już takie same. W sieci pojawiły się kolędy śpiewane przez... kozy! Posłuchaj i przekonaj się, że nikt nie ma zbyt złego głosu, żeby pięknie śpiewać kolędy w Boże Narodzenie!

Kolędy czas szykować bo Boże Narodzenie nadchodzi - przepis na udane Boże Narodzenie 2015 mimo masy obowiązków przed świętami to ten filmik: kozy śpiewające kolędy. Piosenki świąteczne rozbrzmiewają wszędzie, w amerykańskim stylu, już od 2 listopada więc typowych wersji kolęd możecie mieć dość. Ale ta jest szczególna - twórcy nagrali meczące kozy i zmiksowali to w świąteczną kolędę w wykonaniu chóru kóz. Posłuchaj - nie trzeba znać tekstu kolędy, ani po polsku ani po angielsku, żeby wykonać ją w ciekawy sposób. A jak w święta nielubiany kuzyn będzie wam wył do ucha - przypomnijcie sobie kozią wersję kolędy.

Świąteczne piosenki w wykonaniu kóz

Użytkownicy YouTube spośród kilku propozycji kolęd i piosenek świątecznych, najbardziej polubili kolędę Cicha noc, czyli angielskie Silent Night. Ma ona najwięcej wyświetleń. Posłuchaj i przekonaj się, że kolędy można śpiewać, nawet jak się meczy jak koza!

 

Najnowsze