Kobiety spod tych znaków zodiaku to najlepsze przyjaciółki. Na nich zawsze można polegać!

2019-10-23 13:15 A.D.
Przyjaciółki
Autor: Bartosz KRUPA/East News

Chociaż nie każdy wierzy w magiczne zdolności horoskopów, to wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb. Mają one czasem zbawienny wpływ na nasz humor i poczucie własnej wartości. Czy za rogiem czeka miłość twojego życia? Jakim jestem człowiekiem? Na ESKA.pl odpowiemy wam na pytanie, które spośród znaków zodiaku są najwierniejszymi przyjaciółkami i dlaczego!

Niektórzy uważają, że w gwiazdach zapisana jest nasza przyszłość. Czytając horoskopy, możemy uchylić rąbka tajemnicy. Chociaż nie każdy w nie wierzy, to wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb. Mają one czasem zbawienny wpływ na nasz humor i poczucie własnej wartości. Ich moc może również pomagać nam w codziennych sytuacjach. Znaki zodiaku mogą również zdradzić twoje ukryte umiejętności i cechy charakteru. Czy masz zdolności przywódcze? Łamiesz serca? A może jesteś po prostu wiernym przyjacielem? Chociaż ostatnia z tych cech może wydawać się najmniej ważna i pożądana, to w istocie jest najcenniejsza. Dzięki niej nigdy nie czujemy się samotni, zapamiętujemy piękne chwile z naszego życia i możemy dzielić się ważnymi momentami - złymi i dobrymi. Niektórzy z nas mają prawdziwy dar przyciągania do siebie ludzi i otaczania się wianuszkiem sympatii i przyjaźni. Kobiety spod tych znaków zodiaku to najlepsze przyjaciółki. Czy jesteś wśród nich również ty? Sprawdzić możesz to już w tym artykule! 

Kobiety spod tych znaków zodiaku to najlepsze przyjaciółki!

Lew

Lwy są wiernymi przyjaciółkami, najlepiej dogadują się z kobietami w swoim wieku. Zawsze staną w obronie bliskich osób, mają też wiele pomysłów na wspólne spędzanie czasu.

Rak

Ciepłe Raki stawiają przyjaźń na pierwszym miejscu. Mają kilka dobrych koleżanek, z którymi starają się utrzymywać częsty kontakt.

Skorpion

Skorpiony jak każdy potrzebują przyjaźni, nie łatwo je jednak zrozumieć. Mają niewiele przyjaciółek, ale za to zawsze są z nimi uczciwe, nie obgadują ich i nie pozwalają na to innym.

Najnowsze