Kobieta odkryła niezwykły talent u syna. Nie wiedziała, że to potrafi!

i

Autor: CANVA

Kobieta odkryła niezwykły talent u syna. Nie wiedziała, że to potrafi!

2023-05-26 12:15

Dzieci przejawiają różnorodne talenty od najmłodszych lat. Często swoimi zdolnościami potrafią mocno zaskoczyć. O tym przekonała się kobieta, która odkryła, że jej dziecko jest ponadprzeciętnie uzdolnione. Świetlana kariera stoi przed nim otworem. Nie miała pojęcia, że chłopiec potrafi to zrobić. Będziecie pod wrażeniem!

Nie da się ukryć, że dzieci potrafią zaskakiwać. Dla rodziców niezwykle wzruszającym momentem jest, gdy okazuje się, że maluch ma z nim wiele wspólnego. Mowa nie tylko o wyglądzie, ale również talentach. W takich chwilach duma naprawdę mocno rozpiera. Szansę, aby się o tym przekonać, miała jedna z tiktokerek. Nagrywając cover, który chciała wrzucić na swój profil, dowiedziała się, że jej dziecko ma fantastyczny głos. Kilkulatek nie tylko ją zaskoczył swoimi umiejętnościami. Dla internautów również okazały się godne podziwu. Musicie to usłyszeć na własne uszy. Jego zdolności są zdumiewające!

ZOBACZ TAKŻE: Maluch emocjonująco zaśpiewał hymn złamanych serc. Ma przed sobą świetlaną przyszłość!

Someone Like Youuuu | #DokończPiosenkę 16

Matka z synem na TikToku

Kobieta, zajmująca się nagrywaniem coverów na swoje media społecznościowe, postanowiła pokazać się internautom w utworze Bruno Marsa. Talking To The Moon jest niesamowicie trudną piosenką. Do nagrywek dołączyło jej dziecko. W trakcie refrenu postanowiła przekazać pałeczkę chłopcu - miał zaśpiewać jeden z najcięższych fragmentów. Gdy usłyszała jego głos, mocno się zdziwiła. Pomijając fakt, że brzmiał profesjonalnie, warto zwrócić uwagę na kontrolę głosu. Tego może mu pozazdrościć niejeden wokalista!

ZOBACZ TAKŻE: Wysłał dziewczynę po płyn do migaczy. Nie uwierzycie, co się działo dalej!

Matka z synem na TikToku - reakcje

Internauci nie mogli wyjść z podziwu. Według nich chłopiec ma naprawdę niesamowity głos. W tak młodym wieku mało kto przejawia zdolności na tym poziomie. Duża część użytkowników TikToka twierdzi, że trudno się temu dziwić - w końcu jego matka również jest utalentowaną wokalistką. Trzeba przyznać, że z tak ogromnym potencjałem, za kilkanaście lat ma szansę stać się prawdziwą legendą w branży muzycznej!

To, jak on kontroluje głos...

Skoro jego matka potrafi tak śpiewać, nie dziwię się, że ma tak niesamowity głos

Imponujące. Jest taki młody. Wow!