Klaudia Kulawik mając 11 lat wystąpiła w Mam Talent! Jak wygląda dziś?

2018-12-18 9:51
Kulawik
Autor: East News / TRICOLORS / YouTube/ Klaudia Kulawik

Jak teraz wygląda Klaudia Kulawik? Piosenkarka zachwyciła fanów swoim nowym utworem! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Klaudia Kulawik to wyjątkowa wokalistka, która swoim talentem oczarowała, jako mała dziewczynka, jury programu Mam Talent! Chociaż nie wygrała telewizyjnego show, zapadła w pamięci widzom i zyskała sobie wiernych fanów na lata. Dziś Klaudia to już dorosła, piękna kobieta. Pod koniec września w sieci ukazał się jej najnowszy utwór.

Klaudia Kulawik - jak teraz wygląda? 

Widzowie zapamiętali Klaudię, jako małą, skromną dziewczynkę w kraciastej sukience. Z czasem przestraszona nastolatka przemieniła się w piękną kobietę. Obecnie Klaudia ukończyła już 20 lat i jednocześnie studiuje i pracuje nad nowym materiałem. Jej urodę można podziwiać między innymi w najnowszym teledysku.

Klaudia Kulawik - nowy teledysk 

Piękna wokalistka nagrała nowy utwór pod tytułem Maybe Today. Piosenka okraszona została niezwykłym teledyskiem. Delikatny i romantyczny klip przypomina nieco nawiązujące do przyrody teledyski grupy Tulia! Jesteście ciekawi? Możecie zobaczyć go poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze