Klaudia Kowalik - dziewczyna z pięknym głosem wraca z poruszającym utworem!

i

Autor: Klaudia Kowalik / Za mało czasu - single cover art Klaudia Kowalik - dziewczyna z pięknym głosem wraca z poruszającym utworem!

PREMIERA

Klaudia Kowalik - kim jest? Dziewczyna z pięknym głosem wraca z piosenką "Za mało czasu"

2023-05-29 13:02

Klaudia Kowalik okrzyknięta przez nas "nową nadzieją polskiej sceny" prezentuje kolejny autorski singiel! "Za mało czasu" to utwór będący zapowiedzą debiutanckiego albumu muzycznego artystki, który już 9 czerwca 2023. Klaudia wykona swój singiel, podczas konkursu Debiuty na KFPP w Opolu. Jak brzmi w wersji studyjnej? Przekonajcie się słuchając już teraz.

Nowości Muzyczne 2023: "Za mało czasu" to utwór będący zapowiedzą debiutanckiego albumu muzycznego artystki. Kompozycja ta stanowi opowieść o tym jak ważną kwestią w naszym życiu jest przekraczanie własnej strefy komfortu, ponieważ w przeciwnym razie może ominąć nas coś naprawdę ważnego, co sprawi, że poczujemy się szczęśliwi i spełnieni. "Za mało czasu" to utwór o tym, aby porzucić strach oraz zacząć podążać za głosem intuicji i prawdziwych emocji. Singiel łączy w sobie syntezatorowe brzmienia charakterystyczne dla gatunku popu-alternatywnego z kojącymi dźwiękami instrumentów smyczkowych nawiązujących do muzyki klasycznej.

Opole 2023 - DEBIUTY. Kto wystąpi 9.06 na Festiwalu w Opolu? LISTA UCZESTNIKÓW

Eska Daje Szkołę - Król Karol

Klaudia Kowalik - kim jest?

Klaudia Kowalik, to młoda wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i muzyki. Uzyskała tytuł magistra sztuki wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. W tym roku artystka wystąpi podczas konkursu Debiuty na KFPP w Opolu. Jest tegoroczną laureatką programu stypendialnego Młoda Polska, a także laureatką ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów wokalnych organizowanych na terenie takich krajów jak Włochy, Francja, Bułgaria, czy Litwa. Artystka koncertowała również na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Obecnie artystka pracuje nad swoim albumem muzycznym, którego premiera odbędzie się wiosną przyszłego roku.

Klaudia Kowalik debiutuje piosenką Tęsknię. To nowa nadzieja polskiej sceny