Klaudia Kowalik debiutuje piosenką Tęsknię. To nowa nadzieja polskiej sceny

Klaudia Kowalik debiutuje piosenką Tęsknię. To nowa nadzieja polskiej sceny
Autor: Klaudia Kowalik / materiał prasowy Klaudia Kowalik debiutuje piosenką Tęsknię. To nowa nadzieja polskiej sceny

ESKA odkrywa nowe gwiazdy! Tym razem Waszą uwagę skupiamy na młodej, kochającej śpiewać i przy tym wszystkim ciekawie brzmiącej, Klaudii Kowalik. Kim jest zdolna 24-latka? Przekonajcie się poznając ją bliżej już teraz.

Klaudia Kowalik to nowa nadzieja polskiej sceny alternatywnej. Utworem Tęsknię artystka debiutuje zarówno jako autorka tekstów, jak i kompozytorka. Kompozycje Klaudii zapraszają słuchaczy do jej własnego świata. Odnosi się w nich do swoich doświadczeń oraz obserwacji tego co nas otacza. Jej utwory stanowią połączenie wrażliwej melancholii z mocnymi brzmieniami muzyki elektronicznej

Tęsknię: o czym jest piosenka?

Utwór Tęsknię, to opowieść o tym, jak łatwo można zatracić się w miłości, bez względu na to, jakie przyjmuje oblicza. Kompozycja ta przedstawia historię dwóch osób, których pełne tajemnic i niedopowiedzeń słowa tworzą złudną wizję tego, co tak naprawdę kryje się w ich emocjach. Utwór ten jest wyrazem tęsknoty za kimś, kogo nie możemy już zatrzymać. Piosenka swoją premierę ma 21 lipca 2021. Podrzucimy ją w tym miejscu!

bryska - objawienie muzycznej sceny śpiewa utwór Panika. Co za głos!

Klaudia Kowalik - kim jest?

Klaudia Kowalik urodziła się 12.08.1997. Jest absolwentką Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie skrzypiec. Ukończyła wokalistykę jazzową na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Katowicach oraz Muzykologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest laureatką ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów wokalnych organizowanych na terenie takich krajów jak Włochy, Francja, Bułgaria, czy Litwa. Artystka koncertowała również na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Od dwóch lat zajmuje się tworzeniem własnych tekstów oraz muzyki. Przełomowym momentem w twórczości wokalistki okazał się rok 2019/2020. Wówczas odnalazła własną drogę muzyczną, którą dalej podąża.

Taco Hemingway wrócił i rozniósł scenę! Jednak TEGO fani się nie spodziewali

Najnowsze