Klaudia Antos dogryza Agustinowi Egurroli. Coraz MOCNIEJSZE słowa tancerki

2021-09-23 15:54
Klaudia Antos dogryza Agustinowi Egurroli. Coraz MOCNIEJSZE słowa tancerki
Autor: TVP Klaudia Antos dogryza Agustinowi Egurroli. Coraz MOCNIEJSZE słowa tancerki

Ktoś musi go zabrać… - wypaliła w trakcie odcinków castingowych tancerka do Agustina Egurroli, pod skrzydłami którego rozwijała swoje umiejętności. Co na to juror You Can Dance - Nowa Generacja?

Klaudia Antos może poszczycić się wieloma sukcesami zawodowymi na arenie międzynarodowej. I choć jeszcze kilka lat temu rozwijała swoją taneczną pasję pod skrzydłami Agustina Egurroli, teraz nie przestaje mu dogryzać na planie You Can Dance Nowa Generacja, który co piątek emituje TVP2. W naszym materiale wideo zebraliśmy wypowiedzi jurorki, którymi raczy nie tylko Agustina ale także drugiego jurora Michała Mishę Kostrzewskiego. - Nie słuchaj w ogóle tych dziadków, którzy siedzą po mojej lewej stronie. Czasami coś tam nie styka po prostu” , „ktoś musi go zabrać - to nieliczne wypowiedzi Klaudii kierowane do jurorów.

Klaudia Antos - wiek, wzrost, Instagram. Co wiemy o jurorce You Can Dance?

Klaudia Antos dogryza Agustinowi Egurroli!

Co na ten temat sądzi sam Agustin Egurrola?

Klaudia ma charakterek o czym przekonałem się wielokrotnie, kiedy razem współpracowaliśmy. Rozmowy, które odbywaliśmy nie zawsze kończyły się sukcesem, ale patrząc dziś na Klaudię i jej osiągnięcia, zapominam o przeszłości. Pięknie się rozwija i robi to o czym zawsze marzyła. Trzymam za nią kciuki a wszelkie uszczypliwości, którymi nas raczy na planie, bardziej mnie bawią niż denerwują - komentuje choreograf.

Czy w kolejnych odcinkach, które widzowie obejrzą już w najbliższy piątek o 20:35 w TVP2, relacje między Klaudią i Agustinem się ocieplą?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze