Klara Lewandowska tańczy - Last Christmas rozruszało córkę Lewandowskich [VIDEO]

2017-12-20 11:57
Klara Lewandowska tańczy - Last Christmas rozruszało córkę Lewandowskich [VIDEO]
Autor: fot./instagram.com/lewandowska_fanpage/ Klara Lewandowska tańczy

Córka Roberta i Anny Lewandowskich już jest w świątecznym nastroju. Rozruszało ją Last Christmas! Na ESKA.pl zobaczycie, jak Klara Lewandowska tańczy.

Klara Lewandowska tańczy do Last Christmas! Nieśmiertelny świąteczny hit George'a Michaela i grupy Wham! rozruszał maleńką córkę Anny i Roberta Lewandowskich, a wideo od razu stało się hitem internetu! Nic w tym dziwnego, bo Klara, której najwyraźniej udzielił się już bożonarodzeniowy nastrój, wygląda naprawdę uroczo! Nagranie pojawiło się na Instagramie Anny Lewandowskiej. Możecie je zobaczyć poniżej.

Anna Lewandowska w MMA - trenerka ujawnia szczegóły propozycji

Autor: brak danych

Anna Lewandowska dostała propozycję walki w MMA! Jak na nią zareagowała? Kiedy zobaczymy ją w klatce? Sprawdzamy na ESKA.pl

Klara Lewandowska zostanie tancerką?

Choć Last Christmas jest piosenką, której niektórzy w okresie przedświątecznym mają dość, to po obejrzeniu filmiku z Klarą na pewno jeszcze raz zanucą sobie melodię przeboju. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Klara Lewandowska tańczy! Raczkująca córka Lewandowskich podrygiwała już przy piosence Ewy Farnej! Fani Lewandowskich już teraz zastanawiają się, czy mała zostanie w przyszłości tancerką :)

Basia Kurdej Szatan: Córka stawia pierwsze kroki w biznesie

Autor: brak danych

Córka Basi Kurdej Szatan jest jeszcze małą dziewczynką, ale już stawia pierwsze kroki w biznesie. Na ESKA.pl zobaczycie kampanię reklamową, w której wystąpiły wspólnie.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze