Klan - piosenka z czołówki zmienia się po ponad 20 latach! Kto śpiewa nową wersję?

2021-08-02 15:19
Klan
Autor: Materiały TVP

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby piosenki Życie jest nowelą w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego. Singiel był utworem przewodnim serialu Klan od emisji pierwszego odcinka. W kolejnym sezonie najdłużej nadawanego polskiego serialu usłyszymy ją w zmienionej wersji. Zamiast Rynkowskiego, widzowie telenoweli usłyszą występujących w niej aktorów.

Klan - piosenka Życie jest nowelą znana jest chyba każdemu. W końcu serial o perypetiach rodziny Lubiczów jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 1997 roku, co czyni go najdłużej emitowanym polskim serialem w historii, a wykonywany przez Ryszarda Rynkowskiego utwór towarzyszy mu od pierwszego odcinka. Tym bardziej zaskakujący jest fakt, że producenci kultowej już telenoweli zdecydowali się na zmianę, która z pewnością zaskoczy wszystkich fanów produkcji. Oficjalnie wiadomo już, że serial Klan powróci na antenę telewizyjnej Jedynki we wrześniu. Miłośnicy muszą być jednak przygotowani na sporo zaskoczeń. W nowym sezonie nie usłyszymy już legendarnej kompozycji w znanej wszystkim wersji. Piosenka Życie jest nowelą wciąż będzie promować kultowy serial, ale zamiast Ryszarda Rynkowskiego, usłyszymy kwartet aktorów wcielających się w główne postacie w Klanie.

Klan - piosenka w nowej wersji

Życie jest nowelą, znane też w sieci jako Nobelon, doczekało się nowej wersji. Jak podaje Świat Seriali, w interpretacji utworu usłyszymy grających w Klanie od lat Kaję Paschalską, Izabelę Trojanowską, Jacka Borkowskiego oraz Tomasza Stockingera. Swój udział za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła już Izabela Trojanowska.

Elif kontra Kozacka miłość. Tak zmieniali się bohaterowie seriali na przestrzeni lat
Najnowsze