Kizo i Bletka swoim Taxi wjechali na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA!

i

Autor: Universal Music Poland Kizo i Bletka swoim Taxi wjechali na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA!

NOWY NUMER 1 W POLSCE!

Kizo i Bletka swoim Taxi wjechali na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA!

2023-07-14 19:52

Głosowaliście, wspieraliście ich, to macie! Kizo i Bletka po kilku tygodniach obecności w Gorącej 20 Radia ESKA, w końcu znaleźli się na miejscu 1. Ciekawe, czy utrzymają swoją pozycję w kolejnym notowaniu już 21 lipca. Sporo zmian w zestawieniu dwudziestu najpopularniejszych hitów w Polsce, o czym możecie przekonać się na ESKA.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA, czyli cotygodniowe zestawienie najpopularniejszych hitów w Polsce, które układacie głosami na ESKA.pl. I to właśnie za sprawą Waszego wsparcia na szczycie znalazł się Kizo z megahitem "Taxi". A w utworze partie refrenów wyśpiewała wokalistka - odkrycie Patryka Wozińskiego - Bletka. Muzyka wakacyjnego numeru to dzieło trójki dobrze znanych rapowej scenie producentów: Adash, Eddie Block oraz BeMelo. Do singla powstał teledysk nakręcony w Marbelli, a za obrazek odpowiada Hype Vision. Alessandra natomiast 30 czerwca wylądowała na szczycie. Później spadła na miejsce piąte zestawienia najpopularniejszych hitów w naszym kraju. Teraz ponownie spróbowała zaatakować numer 1, ale nieco głosów zabrakło, by mogła przebić Kizo. Utwór "Queen of Kings" znalazł się na miejscu 2. A podium zamyka niezła orkiestra! Igo, Mrozu i Vito Bambino z numerem "Supermoce", który można usłyszeć na żywo, podczas koncertów Męskiego Grania. A co z ubiegłotygodniową lauretką listy hitów ESKI?

Calvin Harris i Sam Smith mają potężny hit na lato. Tak brzmi piosenka Desire!

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 14.07.2023

W pierwszym lipcowym notowaniu Gorącej 20 Radia ESKA, to ona była na szczycie. Cyrko z hitem "Prywatny bal" w drugim zestawieniu w tym miesiącu znalazła się na miejscu 4. Na piątkę natomiast spisał się Dawid Podsiadło. Jego "Tazosy" awansowały z miejsca 11. Całkiem niezły skok zaliczyła też Zara Larsson. Z miejsca 17. na miejsce 6. awansował hit "Can't Tame Her". Na brawa zasługują też ci, którzy głosowali na utwór "Lose You". Sam Smith awansował z miejsca 18. na miejsce 9. 

Nad przepaścią o wasze głosy prosi Kylie Minogue z hitem "Padam Padam" oraz Toby Romeo & YouNotUs z numerem "What It Feels Like". Natomiast nie wyratowaliście swoimi głosami Anne-Marie, która z utworem "Unhealthy" znalazła się poza ścisłą dwudziestką. Zresztą tak samo, jak Libianca z numerem "People" i Aden Foyer z "The Ballet Girl. 

Gorąca 20 Radia ESKA - głosuj, słuchaj, wygrywaj

W Gorącej 20 Radia ESKA powitaliśmy natomiast trzy nowe kawałki. Na miejscu 17. zadebiutował przystojny Mikolas Josef z piosenką "Delilah", na miejscu 15. Rita Ora & Fatboy Slim z hitem "Praising You", a na miejscu 13. Conan Gray z kawałkiem "Never Ending Song". Pamiętajcie, głosujecie 24/7 i to wy decydujecie o tym, co zostanie hitem.

Gorąca 20 Radia ESKA - numer 1: Kizo & Bletka - Taxi