Kinny Zimmer pobije popularnością Matę? Ten raper już odnosi sukces!

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Kinny Zimmer & Quebonafide - Benz-Dealer [OFFICIAL MUSIC VIDEO] / YouTube.com/SBM Label Kinny Zimmer pobije popularnością Matę? Ten raper już odnosi sukces!

Kinny Zimmer pobije popularnością Matę? Ten raper już robi furorę!

2022-01-10 14:19

Kinny Zimmer czyli muzyczna nadzieja 2022, na którą naszym zdaniem warto zwrócić uwagę! Kim jest 22-letni raper, który zdobywa coraz większą liczbę fanów? Przekonajcie się sprawdzając i poznając go jeszcze lepiej już teraz.

Kinny Zimmer, czyli 22-letni artysta, który wydał w ramach akcji SBM Starter dwa utwory, Jazda i Rozmazana kreska. Ten drugi szybko zyskał popularność na TikToku, stając się viralem, generując odsłuchy i wyświetlenia liczone w milionach. SBM Label oficjalnie poinformowało, że Kinny Zimmer dołączył do katalogu wykonawców wytwórni. Tym samym artysta kontynuuje drogę dotychczasowych starterowiczów, Maty i Fukaja, którzy podpisali kontrakt z wytwórnią bezpośrednio po zakończeniu Startera.

Kinny Zimmer - wiek, imię, nazwisko, rap. Kim jest Kinny Zimmer od hitu Rozmazana kreska?

Wszyscy znają ten HIT [What You Say] Kto był pierwszy? | ESKA XD - Ale to już było! #39

Kinny Zimmer - kim jest?

Kinny Zimmer, czyli jedno z hip-hopowych odkryć 2021 roku. Przełomowym momentem jego kariery było dołączenie do akcji SBM Starter oraz kawałek Rozmazana kreska, który szybko urósł do rangi hitu i w miesiąc od premiery przebił 7 milionów wyświetleń w YouTube. Numer ten trafił także na 1. miejsce najpopularniejszych utworów w Polsce na Spotify oraz znalazł się na światowej liście Viral 50 w tym samym serwisie streamingowym.

Wiktor, zanim stał się częścią akcji SBM Label mającej na celu wyłonić rapowe talenty, wydał trzy single. Jednym z nich było opublikowane pod szyldem GUGU, Jadę Nocą Na Mazurach z gościnnym udziałem Szpaka. Muzyczna działalność Kinniego nie ogranicza się jednak wyłącznie do nagrywania własnych utworów. Słuchacze mogli natknąć się na efekty jego pracy, być może nawet o tym nie wiedząc. Regularnie pojawiał się on w NOBOCOTO Studio, gdzie pracował między innymi przy takich projektach jak Diamentowy Las, Białasa i White'a 2115, odpowiadając za brzmienie i inżynierię dźwięku. Na tle pozostałych artystów z pewnością wyróżnia go samowystarczalność i szerokie spektrum zdolności - wystarczy spojrzeć chociażby w opis jego kawałków, by dowiedzieć się, że samodzielnie tworzy teledyski, bity, realizuje wokale i pisze teksty - prawdziwy człowiek orkiestra!

Kinny Zimmer - piosenka Benz-Dealer

Pierwszym oficjalny singlem Kinny'ego Zimmera w SBM Label jest Benz-Dealer z udziałem Quebonafide. Tytuł i bit znany jest fanom polskiego rapu od blisko pięciu lat i zdążył w tym okresie obrosnąć legendą. Finalnie kilka miesięcy temu pierwotna wersja nagrania trafiła do sprzedaży jako NFT, a dziś staje się początkiem nowego etapu w karierze warszawskiego rapera, który debiutancki album planuje jeszcze na pierwszą połowę tego roku. e współpracy z legendarnym producentem Lankiem. Współpraca ta pozwoliła obu artystom wejść na nową muzyczną ścieżkę i poszerzyć horyzonty, a finalnie przełożyła się także na dłuższą symbiozę, czego efektem jest wydana początkiem 2021 roku Rewolucja Romantyczn”.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE