Kings of Leon w Polsce 2016: setlista. Co zagra zespół na koncercie w Krakowie?

2016-09-08 14:39
Kings of Leon w Polsce 2016: setlista. Co zagra zespół na koncercie w Krakowie?
Autor: fot. RockloudLive Kings of Leon w Polsce 2016 piosenki na koncert w Polsce

Kings of Leon w Krakowie 2016 na koncercie dostarczy mnóstwo energii! Pełna setlista na koncert zespołu w Polsce 9.08.2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!

Kings of Leon w Polsce 2016: setlista na występ zespołu na ESKA.pl! Jakie piosenki Kings of Leon zagrają w Krakowie? Na liście utworów 8.09.2016 znajdujemy stare hity grupy m.in. Sex On Fire czy Use Somebody, ale nie brakuje również nowych kawałków. Pewne jest to, że formacja dostarczy wszystkim obecnym mnóstwo energii! Przed koncertem Kings of Leon w Tauron Arenie publiczność rozgrzeje zespół OCN, który kojarzyć możecie z utworu Definicja. Z jakiego jeszcze? Sprawdźcie >> Kings Of Leon w Polsce: znamy support zespołu podczas koncertu w Krakowie.

Kings of Leon w Polsce 2016 - setlista koncertu

Kings Of Leon szykują się do wydania albumu pt. We Are Like Love Songs. Będzie to siódmy w dorobku artystycznym krążek, pod którym podpisuje się amerykańska grupa. Wiadomo, że pierwszy (jeszcze nieznany) singiel zapowiadający to wydawnictwo ukaże się dzień po koncercie w Polsce, czyli 9 września. Kawałek nosi tytuł Waste A Moment i jest o nim nadzwyczaj głośno w brytyjskich rozgłośniach radiowych. Aktualnie trwają prace nad teledyskiem do tego numeru. Polscy fani mają nadzieje na to, że przedpremierowo usłyszą go podczas koncertu w Krakowie. Na razie jednak nie znajdujemy go w setliście. Być może formacja chce zrobić niespodziankę? Lista piosenek na koncert Kings of Leon w Polsce 2016 poniżej:

1. Supersoaker
2. Taper Jean Girl
3. Fans
4. Family Tree
5. Mary
6. The Bucket
7. Closer
8. The Immortals
9. Knocked Up
10. Pyro
11. Temple
12. Radioactive
13. Molly's Chambers
14. Don't Matter
15. On Call
16. Notion
17. Cold Desert
18. Use Somebody
19. Crawl
20. Black Thumbnail
21. Sex on Fire

Jak zwykle fani nie zawiedli swojej ulubionej grupy! Idąc do Tauron Areny musicie się dobrze przygotować! >> Kings Of Leon Kraków 2016 - akcje fanowskie

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze