Kings Never Die: nowa piosenka Eminema i Gwen Stefani [AUDIO]

2015-07-03 16:32
Eminem – Kings Never Die feat. Gwen Stefani
Autor: fot. okładka singla Eminem – Kings Never Die feat. Gwen Stefani

Nowa piosenka Eminema i Gwen Stefani - Kings Never Die zaliczyła swoją premierę w sieci. Utwór pochodzi z soundtracku do filmu Southpaw. Posłuchaj nowego singla Eminema już teraz - na ESKA.pl

Kings Never Die to nowa piosenka Eminema i Gwen Stefani, która właśnie zaliczyła swoją premierę w sieci. Utwór jest częścią soundtracku do filmu Southpaw, w którym pojawią się Jake Gyllenhaal, Rachel McAdams, Forest Whitaker i  50 Cent. Nowy singiel Eminema opowiada o sławie oraz o tym, czego trzeba dokonać, aby stale utrzymywać się na szczycie. Trzeba przyznać, że agresywny rap Eminema i łagodny wokal Gwen Stefani komponują się w Kings Never Die idealnie. 

Warto wspomnieć, że Slim Shady jest producentem wykonawczym całego soundtracku, który zostanie wydany gdy Southpaw trafi na ekrany kin 24 lipca 2015 roku. Na krążku znajdzie się jeszcze jeden utwór Eminema pt. Phenomenal, który można usłyszeć w oficjalnym zwiastunie filmu. Posłuchaj nowej piosenki Eminema i Gwen Stefani poniżej i daj nam znać, co o niej sądzisz w komentarzach.

Co sądzicie o duecie Eminema z Gwen Stefani? 


RC

Najnowsze