Kinga Kostrzewa: Instagram, wiek, YouTube, wzrost

2020-06-25 10:06 Patrycja Obarowska
Fame czy Shame - UCZESTNICY. Kto pojawi się w nowym show? [GALERIA]
Autor: Materiały Prasowe/TVN Discovery Polska Kinga Kostrzewa

Kinga Kostrzewa: Instagram, wiek, YouTube, wzrost! Kim jest uczestniczka nadchodzącego programu o polskich influencerach Fame czy Shame. Już na ESKA.pl najciekawsze informacje o Kindze, które warto wiedzieć! Poznajcie ją już przed programem.

Kinga Kostrzewa: Instagram, wiek, YouTube, wzrost! Kim jest uczestniczka Fame czy Shame? Kinga Kostrzewa wraz z innymi uczestnikami weźmie udział w nadchodzącym Reality Show o polskich influencerach z różnych mediów społecznościowych. Czym Kinga zasłynęła w sieci? Instagram, TikTok, a może YouTube? Młoda influencerka weźmie udział w realizowanym przez telewizje letnim projekcie, który swój debiut będzie miał już 25 czerwca 2020! Kinga wraz z innymi popularnymi twórcami internetowymi zamieszka aż na 8 tygodni w jednej willi! Wspólnie spędzony czas z innymi influencerami może zaowocować w długoletnie przyjaźnie, ale również przynieść wiele innych niespodzianek! Kim jest Kinga Kostrzewa i czym zajmuje się w social mediach? Więcej informacji o uczestniczce programu znajdziecie poniżej! 

Kinga Kostrzewa - Instagram 

Kinga Kostrzewa na Insta znana jest jako anielskieskrzydło. Dziewczyna może pochwalić się imponującą liczbą osób obserwujących, ponieważ jest to aż 139 tysięcy użytkowników! Jej zdjęcia są pełne energicznych kolorów i uśmiechu! 

Kinga Kostrzewa - wiek

Kinga Kostrzewa urodziła się dokładnie 14 lutego 2001 roku, a więc w walentynki! 

Kinga Kostrzewa - YouTube

Kinga Kostrzewa ma kanał w serwisie społecznościowym YouTube i ma na nim niespełna 250 tysięcy subów, jednak dziewczyna od 2 miesięcy nie opublikowała żadnego filmiku. Może po programie lub w trakcie coś pojawi się na jej kanale? 

Kinga Kostrzewa - wzrost 

Kinga Kostrzewa nie podała w sieci swojego dokładnego wzrostu, a więc nie znajdziemy takiej informacji w sieci. 

Najnowsze