Kinga Furtak 'Kindzxa'

i

Autor: Screen z YouTube/Kindzxa i Driex

Kinga Furtak 'Kindzxa' - kim jest była dziewczyna Friza? [Wiek, wzrost, chłopak, kariera]

2021-08-06 15:43

Była dziewczyna Friza wróciła na YouTube. Kinga wraz ze swoim nowym chłopakiem stworzyła kanał, który powoli nabiera na popularności. Co musicie o niej wiedzieć? Ile Kindzxa ma lat? Jakiego jest wzrostu i kto jest jej wybrankiem serca? Poznajcie ją bliżej w naszym artykule.

Kinga Furtak 'Kindzxa' - kim jest była dziewczyna Friza? To zastanawia coraz bardziej wielu internautów. Kinga to youtuberka, którą widzowie najbardziej kojarzą z youtuberem Karolem Wiśniewskim. Para dawniej nagrywała razem filmy, które zamieszczane były w sieci. W pewnym momencie ich związek się rozpadł, a Kinga przestała pokazywać się w social mediach. Powoli jednak wróciła na Instagram publikując zaskakujące fotki, które modowo mogły zainspirować niejedną nastolatkę. Okazuje się, że teraz dziewczyna zdecydowała jeszcze bardziej wejść ponownie w świat internetu. Niedawno odpaliła razem ze swoim nowym chłopakiem kanał, na którym zaczęły pojawiać się materiały wideo. Z pewnością kanał tej pary będzie rozwijać się z dnia na dzień bardziej i kto wie, być może i oni podbiją YouTube. Choć o Kindze Furtak jest na razie mało informacji w sieci to poniżej możecie dowiedzieć się ile ma lat, kto jest jej chłopakiem i gdzie szukać jej na Instagramie.

Kinga Furtak 'Kindzxa' - wiek, wzrost

Ile lat ma Kinga Furtak? Youtuberka ma 23 lata, jednak na temat jej wzrostu wiemy niewiele.

Kinga Furtak 'Kindzxa' - chłopak

Kto jest chłopakiem Kingi Furtak? Okazuje się, że wybrankiem jej serca jest Hubert Marduła (Driex) i jak mówią jego social media jest streamerem, a teraz razem z Kingą prowadzą wspólny kanał na YouTube o nazwie Kindzxa i Driex.

Kinga Furtak 'Kindzxa' - Instagram

Kinga jest aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 280 tys. followersów! Bez problemu znajdziecie ją w kolorowej aplikacji pod nazwą @kindzxa a na jej profilu możecie zobaczyć ciekawe, przykuwające oko fotki. Choć Kinga dba o swoją prywatność, to warto ją obserwować ponieważ wraz z założeniem kanału, może zrobić się o niej głośno!