Kinga Duda i Ola Ciupa w rankingu CKM. Seksowniejsze niż Doda i Joanna Krupa!

2016-06-20 20:03
Kinga Duda i Ola Ciupa w CKM. Ranking najseksowniejszych Polek 2016
Autor: fot. WBF Kinga Duda i Ola Ciupa w CKM. Ranking najseksowniejszych Polek 2016

Kinga Duda i Ola Ciupa znalazły się w czołówce rankingu CKM na 50 najseksowniejszych Polek. Córka prezydenta Polski wyprzedziła m.in. takie gwiazdy jak Doda i Joanna Krupa. A kto zajął pierwsze miejsce? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl!

Kinga Duda znalazła się w rankingu 50 najseksowniejszych Polek magazynu dla mężczyzn CKM. Córka prezydenta Polski uplasowała się na wysokim 5. miejscu wyprzedzając tym samym takie słynne seksbomby jak Doda oraz Joanna Krupa. Pomimo tego, że 21-letnia Kinga Duda do tej pory nie eksponowała w szczególny sposób swoich wdzięków, to redakcja CKM i tak umieściła ją w czołówce najgorętszych, najatrakcyjniejszych i najpiękniejszych polskich kobiet. Czyżby coraz bardziej w cenie była skromność i naturalny wygląd? Córkę Andrzeja Dudy prześcignęła natomiast o jedno oczko modelka Ola Ciupa, czyli znana Słowianka Donatana. 

Ranking najseksowniejszych Polek 2016

- Studentka, imprezowiczka z najmodniejszych warszawskich klubów, posiadaczka fenomenalnych nóg - tak o Kindze Dudzie napisała redakcja CKM. Z kolei pierwsze miejsce w rankingu 50 najseksowniejszych Polek zajęła Sandra Kubicka. Polska modelka, która od wielu lat żyje i pracuje w Stanach Zjednoczonych, nie tylko pracuje dla największych marek, ale także miała okazję wystąpić w teledyskach zagranicznych gwiazd m.in. Banga! Banga! Austine'a Mahone

Kinga Duda znalazła się w rankingu CKM, ale nie powinniśmy raczej w najbliższym czasie spodziewać się odważnych czy wyzywających zdjęć dziewczyny. To w końcu córka prezydenta! Najpiękniejsze kobiety w gorących scenach można jednak oglądać na eskaGO! Serial Wszystkie dziewczyny Raula zaskoczy nawet tych, którzy w kinie widzieli już wszystko!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Najnowsze