Kim Porter

i

Autor: Johns PKI / Splash News Kim Porter

Kim Porter nie żyje! Kim była partnerka Diddy'ego? [Instagram, wiek, rodzina]

2018-11-16 14:42

Świat obiegła informacja o śmierci Kim Porter. Była partnerka Diddy'ego oraz matka jego dzieci, zmarła w swojej rezydencji w Los Angeles. Jakie są przyczyny nagłej śmierci kobiety?

Jak informują bliscy Kim Porter - modelka przechodziła ostatnio grypę. 14 listopada była partnerka Diddy'ego położyła się wczesnie spać, ze względu na kiepskie samopoczucie. Nastepnego dnia jej bliscy nie mogli jej dobudzić, dlatego zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Niestety - na pomoc Kim było już za późno. Nastąpiło zatrzymanie akcji serca.

Ariana Grande w krótkich włosach! Takiej zmiany nikt się nie spodziewał [FOTO]

Kim Porter - przyczyny śmierci

Przyczyny śmierci kobiety nie są jasne. Odpowiedź na pytanie możemy poznać po sekcji zwłok. Śledczy zlecili równiez badania toksykologiczne, mimo że w domu nie znaleziono żadnej podejrzanej substancji. Kim Porter niedawno wróciła z pobytu w Afryce. Z pewnością śledczy sprawdzą, czy podczas podróży, mogła się czymś zarazić.

Kim Porter - wiek

Była partnerka rapera Diddy'ego urodziła się w 1971 roku - w chwili śmierci miała 47 lat.

Kim Porter - rodzina

Modelka z raperem była związana od 1994 do 2007 roku. Znajomi pary informowali, że związek był bardzo burzliwy. Modelka osierociła czwórkę dzieci. Z raperem doczekała się bliźniaczek Jessie James i D’Lili Star oraz syna Christiana. Kobieta wychowywała również dziecko z poprzedniego związku z Alem B. Surem!, Quincy’ego Browna. 

Kim Porter - Instagram

Kim Porter dzieliła się, ze swoimi fanami, życiem prywatnym. Na jej Instagramie mogliśmy podziwiać rodzinne zdjęcia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Halloween 2018 RUN-DMC Post udostępniony przez Kim Porter (@ladykp)