Kim Petras w Polsce 2024

i

Autor: Materiały prasowe

KONCERTY

Kim Petras w Polsce! Zdobywczyni Grammy zagra już 2 marca w Warszawie

2024-02-29 9:50

Śpiewała z Samem Smithem, śpiewała z Nicki Minaj i Davidem Guettą, a teraz wyśpiewa swoje największe hity w Polsce. Kim Petras, w ramach trasy promującej album "Feed The Beast", już w najbliższą sobotę 2 marca wystąpi w warszawskim EXPO XXI. Zaproszenia na koncert gwiazdy rozdajemy również w ImprESCE, gdzie będzie można zgarnąć nawet meet & greet, czyli spotkanie z artystką!

Jeszcze przed wyczekiwaną premierą jej debiutanckiego albumu "Feed The Beast", zdobywczyni nagrody GRAMMY, międzynarodowa sensacja muzyki pop i doceniona przez krytyków autorka tekstów, Kim Petras, ogłasiła swoją trasę koncertową Feed The Beast World Tour, wyprodukowaną przez Live Nation. Gwiazda rozpoczęła występy na jesieni ubiegłego roku, przejeżdżając Stany Zjednoczone od góry do dołu. W lutym 2024 roku Kim wyruszyła odwiedzić brytyjsko-europejskie kraje, zaczynając od Birmingham. Za nią już koncerty w Londynie, Brukseli, Paryżu, czy chociażby w Amsterdamie. Teraz artystka będzie świętować wydanie swojej płyty również w naszym kraju. Oto wszystkie najważniejsze informacje w pigułce na temat koncertu.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Kim Petras w Polsce 2024 - DATA, BILETY, MIEJSCE

Gwiazda stała się jednym z najbardziej rozchwytywanych talentów muzycznych z ponad dwoma miliardami globalnych streamów, wyprzedanymi trasami koncertowymi w Ameryce Północnej i Europie oraz hojnymi pochwałami od głównych mainstreamowych mediów i opiniotwórców na całym świecie. Jeżeli jesteście fanami wokalistki to nie możecie przegapić takiego wydarzenia. Kim Petras zagra w Polsce już 2 marca 2024 roku (sobota) w hali EXPO XXI w Warszawie. Album "Feed The Beast" i światowa trasa koncertowa uzupełniają przełomowy rok dla artystki, który obejmował zdobycie pierwszej nagrody GRAMMY (za utwór "Unholy"), udział w Gali Met jako gość Marca Jacobsa i pojawienie się na okładce kultowego Sports Illustrated Swimsuit. 

Bilety na koncert są dostępne na stronie Live Nation. Dodajmy, że trasa oferuje wiele różnych pakietów VIP i doświadczeń dla fanów, aby przenieść ich wrażenia z koncertu na wyższy poziom. Pakiety różnią się między sobą, ale obejmują Meet & Greet i możliwość zdjęcia z Kim, wcześniejsze wejście na teren koncertu oraz limitowane gadżety. Zaproszenia na polski występ artystki, w tym wejściówki meet & greet, rozdajemy też na antenie naszego radia, w ImprESCE.

O płycie "Feed The Beast"

15-utworowy album pełen popowej perfekcji, "Feed The Beast", zawiera najnowszy przebój Kim "Alone" z udziałem ikony hip-hopu Nicki Minaj, platynowy przebój z Samem Smithem "Unholy", viralowe hity uwielbiane przez fanów, takie jak body-positive "Coconuts" i mocny bitowy singiel "brrr". Album zawiera również współpracę z gwiazdą alt-popu BANKS w utworze "BAIT" oraz długowyczekiwane nowe utwory, takie jak "King of Hearts" i "uhoh". Płyta "Feed The Beast" (Republic Records/Amigo Records) została wydana 23 czerwca 2023 roku.

Sonda
Jakie miejsce jest najlepsze na koncercie?