Kim jest Magda Bereda? Wiek, piosenki, Taniec z Gwiazdami, The Voice Kids, Instagram

2019-10-19 12:55 A.D.
One Day - Magda Bereda, Alternaxx i Dziemian w jednym klipie!
Autor: Fot. YouTube/ AlternaxxOfficial Magda Bereda

Kim jest Magda Bereda? Jak znalazła się w świecie gwiazd mimo tak młodego wieku? Magda jest utalentowaną blogerką, która od lat cieszy się wielką popularnością w internecie. Jesienią 2019 będzie można ją zobaczyć w jubileuszowej, 10 edycji programu Taniec z Gwiazdami!

Magda Bereda to wyjątkowa dziewczyna, która od kilku lat zachwycała widzów na swoim kanale na YouTube. Jej kariera rozwija się w błyskawicznym tempie, a vlogerka coraz częściej zapraszana jest do nowych projektów muzycznych. Mogliśmy zobaczyć ją między innymi w drugiej edycji programu The Voice Kids. Pomagała ona utalentowanym dzieciakom w przygotowaniach do programu. Co warto wiedzieć o Magdzie Beredzie? 

Magda Bereda - wiek

Magda śpiewa, pisze teksty, komponuje muzykę. Konto na YouTubie założyła w 2011 roku. W 2019 roku skończyła 22 lat.

Magda Bereda - piosenki

Magda piosenkę potrafi stworzyć ze wszystkiego. Popularność zdobyła dzięki własnej wersji hitu Despacito. Chętnie przedstawia też utwory Disneya . Kilka utworów znajdziecie poniżej. 

Magda Bereda - Instagram 

Magdę możecie obserwować również na Instagramie. Dziewczynę znajdziecie pod nickiem @magdabereda. Poniżej możecie zobaczyć też kilka jej zdjęć.

Magda Bereda - Taniec z Gwiazdami

Magda Bereda wystąpi również w jesiennej edycji Tańca z Gwiazdami 2019. Blogerka zatańczy z Kamilem Kuroczko!

Wyświetl ten post na Instagramie.
kto chce gryza? 🍩 Post udostępniony przez Magda Bereda (@magdabereda)
Wyświetl ten post na Instagramie.
odpoczywajcie dziś, a jutro wstajemy z mega energią i robimy swoje! 🙊♥️ Post udostępniony przez Magda Bereda (@magdabereda)
Najnowsze