Dziewczynka z teledysku Sia

i

Autor: print screen YouTube Dziewczynka z teledysku Sia

Kim jest Maddie Ziegler, dziewczynka z teledysków Sii do Big Girls Cry, Elastic Heart i Chandelier? [VIDEO]

2015-04-02 12:41

Kim jest dziewczynka z teledysków Sia? Roztańczona nastolatka ubrana w cieliste body i perukę wystąpiła w trzech ostatnich teledyskach artystki. Kim jest ta dziewczynka? Sprawdź na ESKA.pl 

W maju 2014 roku do sieci trafił teledysk do utworu pt. Chandelier australijskiej piosenkarki Sia. Piosenka bardzo szybko stała się hitem YouTube, który do kwietnia 2015 roku obejrzało już 639 milionów razy. W klipie Chandelier widzimy miotającą się po mieszkaniu dziewczynkę, ubraną w cieliste body i platynową perukę. Tuż po premierze Chandelier wiele osób zadawało sobie pytanie, kim jest dziewczynka z teledysku Sia. Pytanie to powróciło wraz z premierą kolejnego teledysku piosenkarki, który nosił tytuł Elastic Heart. I tym razem ujrzeliśmy w nim dziewczynkę w platynowej peruce, tańczącą w klatce z aktorem Shia LaBeoufem. Z kolei w kwietniu 2015 wokalistka ujawniła kolejny teledysk z udziałem swojego nieletniego sobowtóra - Big Girls Cry.

Dziewczynka z teledysków Sia to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych Maddie Ziegler. Maddie ma 12 lat i już jest zawodową tancerką. Rodzice Maddie twierdzą, że ich pociecha zaczęła tańczyć już w wieku dwóch lat. Popularność zdobyła dzięki udziałowi w reality show Dance Moms emitowanym przez Lifetime. Oprócz występów w teledyskach dziewczynka od czasu do czasu pojawia się w filmach i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Wraz z siostrą (również tancerką) w 2014 roku założyła własną sieć ubrań The Maddie & Mackenzie Collection.  Maddie uczęszcza do szkoły Abby Lee Dance Company. Jej rodzice rozwiedli się w 2011 roku. Co ciekawe, dziewczynka z teledysku Chandelier ma polskie pochodzenie - polskich przodków mieli jej rodzice. 

Poniżej prezentujemy trzy teledyski Sii z udziałem Maddie Ziegler: