Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

2016-09-10 14:55
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!
Autor: Fot. Mat. prasowe LP wystąpi 26 sierpnia w Szczecinie

Kim jest LP? Amerykańska wokalistka uświetniła swoim występem tegoroczną galę ESKA Music Awards. Dlatego już teraz na ESKA.pl mamy dla Was 5 najważniejszych faktów o LP.

ESKA Music Awards 2016 to najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce! Gala przyznania tych prestiżowych statuetek muzycznych odbyła się 26 sierpnia w Szczecinie! Najważniejszym punktem programu jest oczywiście wręczenie nagród dla najpopularniejszych w Polsce artystów. Jednak kolejnym ważnym elementem gali są występy najpopularniejszych gwiazd, zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Jedną z artystek, która swoim występem uświetniła galę EMA 2016 była LP, o której kilka ciekawostek znajdziecie już teraz na ESKA.pl

Kim jest LP?

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o LP. Dzięki nim lepiej poznacie jedną z tegorocznych zagranicznych gwiazd gali ESKA Music Awards 2016.

  1. LP to tylko jej pseudonim muzyczny. Tak naprawdę artystka nazywa się Laura Pergolizzi.
  2. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a muzyką zajmuje się od wielu lat.
  3. Na swoim koncie ma trzy albumy studyjne i trzy EP-ki. 
  4. LP jako kompozytorka współpracowała z takimi gwiazdami jak: Rihanna, Christina Aguilera, Rita Ora, Leona Lewis czy Cher Lloyd.
  5. Przez większość swojej solowej działalności muzycznej tworzyła rockowe ballady.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze