Kim jest Lanberry? Zobacz Podpalimy świat i poznaj nową twarz na polskiej scenie!

2015-10-29 11:38

Nowości muzyczne 2015 we wrześniu wzbogaciła nam Landberry. To artystka, która do tej pory tworzyła głównie covery, które sukcesywnie wrzucała do sieci, a teraz wydała debiutancki singiel pt. Podpalimy Świat! Wraz z nim pojawiło się wideo, które nieco przypomina teledysk, którym niedawno pochwaliła się Sarsa. Kim jest nowa twarz w przemyśle muzycznym? Sprawdzamy to na ESKA.pl!     

Teledysk do Podpalimy Świat podobny do wideo Indiana Sarsy? To pytanie pojawiło się tuż po ukazaniu teledysku do debiutanckiego singla artystki ukrywającej się pod pseudonimem Lanberry. A skąd się wzięło? Nie bez powodu, ponieważ są to dwa podobne pod względem motywu klipy. Przypomnimy o tym, że pierwszy oficjalny singiel Lanberry usłyszeliście 10 września 2015 roku w Gorącej 20. Od tego czasu decydujecie, czy utwór stanie się hitem! 

Lanberry jedzie na Eurowizję! WYNIKI polskich eliminacji [EUROWIZJA 2017] – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Eurowizja 2017: POLSKA będzie reprezentowana przez Lanberry? Tak wskazują m.in. głosowanie wśród czytelników ESKA.pl oraz zakłady bukmacherskie. W ankiecie o kandydatach Polski na Eurowizję 2017 na stronie newsów muzycznych ESKA.pl najlepsza trójka to:

Lanberry jak Sarsa?

Klimat w teledysku do piosenki "Podpalimy Świat" nasuwa nam pytanie, czy Lanberry osiągnie taki sam sukces, jak Sarsa Markiewicz? Obie te piosenkarki swoimi kawałkami udowodniły, że posiadają niesamowity talent. Ten rok dla Sarsy był niezwykle kluczowy. W krótkim czasie stała się jedną z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Czujemy, że sporą konkurencje dla autorki hitu "Naucz Mnie" może stanowić Lanberry! Co ciekawe być może nowej na rynku muzycznym gwieździe właśnie chodziło o stworzenie podobnego teledysku do tego, który wyszedł z pod rąk starszej koleżanki. Samo podobieństwo polega na tym, że oba te klipy są owiane niezwykłą tajemniczością, którą wywołują niemal rytualne tańce. 

Kim jest Lanberry?

Landberry tak naprawdę nazywa się Małgorzata Uściłowska. Swój talent szlifuje od dzieciństwa, jednak poważną pracę z głosem rozpoczęła w 2010 roku. Na jej prywatnym profilu w serwisie YouTube znajdziemy kilka coverów znanych hitów. Warto przypomnieć, że Lanberry w 2014 roku uczestniczyła w polskiej edycji programu X Factor. Debiutancki singiel "Podpalimy Świat" 10 września 2015 roku pojawił się w Gorącej 20 Radia ESKA. Jak wiemy artystka eksperymentuje z muzyką elektroniczną, która doskonale sprawdzi się na klubowych parkietach. Warto dodać, że żywiołem nowej gwiazdy jest...scena! To ona jej dodaje pozytywnego kopa do działania. Nowy utwór jest niezwykle rytmiczny przez co ma ogromną szanse na sukces! 

 

 

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze