Kungs

i

Autor: AFP/EAST NEWS

Kim jest Kungs? To on wystąpi na scenie The Voice of Poland

2021-11-27 21:12

Przed nami wielki półfinał The Voice of Poland. Widzowie po raz kolejny będą mogli liczyć na występ wyjątkowego gościa. Tym razem będzie nim Kungs, którego kawałki pokochała polska publiczność. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o tym artyście.

Kungs w The Voice of Poland - to już oficjalne! Widzowie najpopularniejszego programu muzycznego nie mogą narzekać na nudę. Z tygodnia na tydzień emocje w The Voice of Poland rosną, a i tak gorącą już atmosferę podkręcają wyjątkowi goście. W przyszłą sobotę fani formatu zobaczą już przedostatni odcinek. To właśnie wtedy dowiemy się, kto z uczestników awansuje do wielkiego finału, a tym samym zawalczy o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Tego dnia, poza reprezentantami drużyn Sylwii Grzeszczak, Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka czy Tomsona i Barona, na scenie wystąpi także Kungs, którego doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Co ciekawe, artysta zaprezentuje się w The Voice of Poland już po raz drugi! Sprawdźcie, co musicie o nim wiedzieć.

Sonda
Czy skład jurorski tegorocznej edycji "The Voice of Poland" jest dobrze dobrany?

Kim jest Kungs? 

Kungs, a dokładniej Valentin Brunel, to francuski DJ, producent muzyczny i muzyk, który ma na swoim koncie wielkie międzynarodowe hity, takie jak This Girl, Never Going Home czy też I Feel So Bad. Co ciekawe, Kungs uświetnił półfinał The Voice of Poland dokładnie 5 lat temu, w 2016 roku. 

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5