Kim jest Kim Cesarion? Kim gościem Gorącej 20 Radia ESKA w czwartek, a DD TVN już w piątek 14 marca! [VIDEO]

2014-03-14 17:53

Kim jest Kim Cesarion? Autor przeboju Undressed, nazywany następcą Prince'a, odwiedził Polskę i będzie gościem DD TVN i Tańca z Gwiazdami już w piątek 14 marca! Będzie można go także usłyszeć w ESKA.pl - podczas czwartkowej Gorącej 20 już 13 marca!

Kim jest Kim Cesarion? To pytanie mogą sobie zadać już 13 marca słuchacze czwartkowej Gorącej 20 Radia ESKA, 14 marca widzowie piątkowego programu Dzień Dobry TVN oraz wielbiciele Tańca z Gwiazdami, w którym już w piątek wieczorem Kim będzie śpiewającym gosciem specjalnym. . Na ESKA.pl przedstawiamy Wam gorącego szwedzkiego wokalistę porównywanego do Prince'a!

>>> Posłuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Kim Cesarion urodził się w Sztokholmie w 1990 roku. Jego ojciec pochodzi z Guadelupy, a matka jest pół-Szwedką, pół-Greczynką. Ma wykształcenie muzyczne, potrafi grać na wielu instrumentach, między innymi: skrzypcach, pianinie, gitarze basowej. Sam pisze także własne piosenki.

Już na wiosnę 2014 ukaże się debiutancka płyta Kima, na której znajdzie się między innymi bijący rekordy popularności hit Undressed. Posłuchaj na ESKA.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze