Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA // YT TVN Series

GWIAZDY

Kevin Mglej grał w Ukrytej prawdzie! W serialu miał romans z nauczycielką

2023-06-23 14:04

Kevin Mglej znalazł się w samym centrum medialnego zainteresowania, gdy na jaw wyszło, że to on jest wybrankiem Roksany Węgiel. Mało kto wie, że autor piosenek próbował kiedyś swoich sił w aktorstwie. 26-latek ma na swoim koncie m.in. występ w popularnym paradokumencie Ukryta prawda. Grał w nim ucznia mającego romans z nauczycielką.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej to aktualnie najgorętsza para polskiego show-biznesu. Uczucie między nimi narodziło się podczas pracy nad płytą 13+5, która ukazała się na rynku w marcu tego roku. 26-letni Kevin jest bowiem członkiem grupy producenckiej WOLF HOUSE i na co dzień zajmuje się pisaniem utworów muzycznych. Artysta współpracował z całą plejadą gwiazd polskiej sceny, w tym między innymi z Justyną Steczkowską, MaRiną oraz Viki Gabor. Mało kto wie, że narzeczony Roxie, zanim związał się na stałe z muzyką, próbował swoich sił także w aktorstwie. Mglej był członkiem jednej z agencji filmowych i jak się okazało, pracował przy produkcji emitowanego przez Telewizję Polską serialu Ludzie i Bogowie. To jednak nie koniec. Kevin ma na swoim koncie również występ w kultowym już paradokumencie Ukryta prawda. Wcielał się w nim w rolę 19-letniego licealisty, który ma romans z nauczycielką.

Kevin Mglej spełnił swoje wielkie marzenie. Wszystko dzięki Roksanie Węgiel

Roksana Węgiel szczerze o chłopaku. Nie przeszkadza jej różnica wieku!

Kevin Mglej w Ukrytej prawdzie

Narzeczony Roksany Węgiel to chłopak wielu talentów. Mało kto wie, że jeszcze kilka lat temu próbował sił w aktorstwie i wystąpił w jednym z odcinków Ukrytej prawdy. Mglej pojawił się na planie paradokumentu w 2018 roku i wcielił w rolę 19-letniego Kamila, który ma romans ze starszą od niego o 9 lat nauczycielką Anną.

Anna (28), atrakcyjna nauczycielka jest nieszczęśliwa w małżeństwie z Januszem. Mąż nieustannie poniża ją i popycha. Kobieta wdała się w romans ze swoim uczniem z klasy maturalnej Kamilem (19). Chłopak namawia ją, by odeszła od męża i wyjechała z nim z Warszawy. Anna po kolejnej awanturze z Januszem, podczas której zostaje pobita, decyduje się wyjechać z Kamilem za granicę… Kilka dni później kobieta dowiaduje się, że w pustostanie w okolicach szkoły (ulubionym miejscu uczniów) znaleziono pobitego Kamila – chłopak jest w śpiączce. Gdy jeden z uczniów Franek (19) zeznaje, że romans Kamila z nauczycielką był tylko zakładem, Anna staje się główną podejrzaną o zaatakowanie 19-latka… - czytamy w opisie odcinka.

Poniżej zamieszczamy fragment produkcji. Mocno się zmienił?