Kim jest Joanna Przetakiewicz? Instagram

i

Autor: fot./instagram.com/joannaprzetakiewicz/ Joanna Przetakiewicz. Instagram

Kim jest Joanna Przetakiewicz? Instagram odsłania jej życie prywatne

2017-08-29 13:11

Kim jest Joanna Przetakiewicz? To pytanie zadają sobie chociażby widzowie czekający na drugą edycję programu Azja Express, w którym kobieta zapowiedziała swój udział. Postanowiliśmy prześwietlić jej Instagram, gdzie pokazuje swoje życie prywatne.

Kim jest Joanna Przetakiewicz? Instagram, który prowadzi mówi o niej dość sporo i oprócz zdjęć z planu drugiej odsłony programu Azja Express można na nim znaleźć także fotki ukazujące jej życie prywatne i zawodowe. Przede wszystkim należy jednak powiedzieć, że Pani Przetakiewicz jest znaną w kręgach mody projektantką i bizneswoman.

The sun is out and the hat is on ??? Kisses and hugs to keep you warm ❌⭕️❌⭕️ Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Joanna Przetakiewicz Instagram

Wiele osób kojarzy Joannę Przetakiewicz z osobą Jana Kulczyka - biznesmana zmarłego w 2015 roku. Przez wiele lat stanowili parę.

I can't believe it's been already a year. May the angels keep you under their wings ??? Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Joanna Przetakiewicz z wykształcenia jest prawniczką. Podczas studiów wpadła na pomysł założenia kliniki dentystycznej Vita-Dent. Sukces firmy pozwolił jej później poświęcić się swojej pasji - modzie.

W 2010 roku z pomocą Karla Lagerfelda założyła luksusową markę odzieżową La Mania. Słynny projektant został jej mentorem.

Na Instagramie Joanny Przetakiewicz znaleźć można sporo zdjęć z profesjonalnych sesji fotograficznych.

Jednak moda nie jest całym życiem Joanny. Projektantka angażuje się w akcje społeczne i polityczne czego daje wyraz na niektórych zdjęciach na Instagramie.

Freedom - Equality - Democracy ✌??????? #poland #freedom Post udostępniony przez Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz)

Teraz będziemy mogli poznać Joannę Przetakiewicz od innej strony. To dzięki programowi Azja Express, w którym bizneswoman będzie mogła sprawdzić swoją wytrzymałość i lojalność wobec znanego youtubera Łukasza Jakóbiaka.

Łukasz Jakóbiak - kim jest autor wizualizacji wizyty u Ellen DeGeneres?

Autor: brak danych

Łukasz Jakóbiak w Azja Express 2. Kim jest kolega Joanny Przetakiewicz? To on jest odpowiedzialny za wizualizację wizyty u Ellen DeGeneres!