Friz - wiek, wzrost, majątek, Instagram. Co wiemy o królu YouTube'a?

2021-02-14 19:30
Friz
Autor: YouTube/Friz

Ponad cztery miliony subskrypcji kanału na YouTubie i ponad półtora miliarda odsłon wszystkich filmików. Co tu dużo mówić - król YouTube'a jest tylko jeden. Jest to Friz. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o tym popularnym twórcy internetowym, który dzięki swoim filmikom stał się jedną z najbardziej wpływowych postaci w naszym kraju.

Friz - wiek, wzrost, zarobki, Instagram: oto kilka najczęściej wyszukiwanych fraz w kontekście popularnego youtubera, który tak naprawdę nazywa się Karol Wiśniewski. Gdy znany pod pseudonimem Friz twórca internetowy zakładał swoje konto na YouTubie, zapewne sam nie spodziewał się tego, że odniesie aż tak wielki sukces. Chyba nie ma osoby, która regularnie korzysta z internetu i nie znałaby tego chłopaka oraz towarzyszących mu członków Ekipy. Filmy Friza wygenerowały łącznie ponad półtora miliarda odsłon na samym YouTubie, gdzie śledzą go ponad cztery miliony użytkowników. Co trzeba o nim wiedzieć?

Friz - wiek

Ile Friz ma lat? Tej informacji poszukują internauci. Karol Wiśniewski urodził się 13 lutego 1996 roku. Oznacza to, że w tym roku skończył 24 lata.

Friz - wzrost

Internauci zastanawiają się też, ile Friz może mieć wzrostu. Według zamieszczonych w sieci informacji popularny youtuber mierzy dokładnie 173 centymetry.

Friz - zarobki

Jedną z najciekawszych dla internautów informacji jest ta dotycząca zarobków internetowego twórcy. Nie jest żadną tajemnicą, że na YouTubie można zarobić. Friz nie przyznał nigdy wprost, ile zarobił, jednak niewątpliwie jest jednym z najbogatszych, jeśli nie najbogatszym youtuberem w Polsce.

Friz - Instagram

Karol jest aktywny również w innych serwisach, nie tylko na YouTubie. Youtuber posiada także konto na Instagramie, gdzie obserwują go ponad dwa miliony użytkowników. Nick Friza to @frizoluszek.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze