Kim jest dziewczyna z teledysku ZAYNa? Uderzająco przypomina jego byłą!

2018-04-12 17:00
Kim jest dziewczyna z teledysku ZAYN? Uderzająco przypomina jego byłą!
Autor: Fot. YouTube/zayn Teledysk - screen

ZAYN powraca z nowym, romantycznym kawałkiem, a u jego boku zobaczyć możemy piękną dziewczynę. Kim jest? Łudząco przypomina Gigi Hadid! Przeczytajcie więcej na ESKA.pl 

12 kwietnia pojawił się najnowszy teledysk ZAYNa. Wcześniej zapowiadał go krótki filmik na Instagramie. Mogliśmy zobaczyć przeplatające się słowa "power," "greed", "vengeance". Fani szybko podłapali, że może być to nawiązaniem do jego zerwania z modelką Gigi Hadid. Takiego zwrotu akcji jednak nikt się nie spodziewał! Kim jest tajemnicza dziewczyna, którą muzyk całuje w teledysku? 

Zayn i Gigi Hadid: oświadczenie w sprawie związku

Autor: brak danych

  Zayn i Gigi Hadid - oświadczenie w sprawie związku pary wywołało niemałą burzę w sieci. Były członek One Direction i piękna modelka zaczęli być razem pod koniec 2015 roku. Mimo kryzysu, który przeszli rok później, zdawało się, że ich związek należy do napraw

ZAYN - nowy teledysk do Let Me

Let Me to najnowsza piosenka i teledysk ZAYNa. Artysta przygotował dla swoich fanów coś wyjątkowego. Na klip składają się romantyczna sceneria plaży i piękna kobieta u jego boku, jak również  ciekawy wątek fabularny. Wszystko to jest cudownym dodatkiem do lirycznej, lekkiej ballady. Nic dziwnego, że w ciągu zaledwie kilku chwil klip pozytywnie skomentowało prawie 14 tysięcy osób! 

ZAYN - kim jest dziewczyna z teledysku? 

Młoda kobieta pojawia się w tłocznym klubie już na początku filmu. Z każdą kolejną minutą teledysku widzimy coraz intymniejsze ujęcia jej i muzyka.Początkowo fani sądzili, że w teledysku wzięła udział jego była dziewczyna. I faktycznie jest niezwykle podobna do Gigi Hadid! Czy to tylko zbieg okoliczności? A może piosenka ma opowiadać o jego związku z modelką? To właśnie sugerują zagraniczne media. Kobieta występująca w klipie to Sofia Jamora. Jest modelką i blogerką internetową, a jej Instagram śledzą prawie dwa miliony! Teledysk zobaczycie poniżej: 

Peachy keen @windsorstore Post udostępniony przez Sofia Jamora (@sofiajamora)

 

Najnowsze