Kim jest DJ Remo? Poznaj autora przeboju We Are! Poleca ESKA.pl

2015-09-09 19:03

Od jakiegoś czasu zajął się promowaniem młodych, ambitnych artystów polskiego przemysłu muzycznego. Teraz postanowił zrobić coś dla siebie. Już niebawem premiera albumu Remofere, z którego znacie utwór We Are. W związku z tym, to najlepsza okazja, by przybliżyć Wam osiągnięcia DJa z Poznania!    

Wraz z premierą nowego albumu DJ Remo będzie bogatszy o nowe doświadczenie. To z pewnością jeden z tych producentów, który lubi eksperymentować, ale zawsze wychodzi mu to na dobre. Czy tak samo będzie w przypadku Remofere? Na nowej płycie pojawi się zbiór gwiazd znanych z YouTube, pojawi się także kultowy zespół Verba, Jeremi Sikorski, Sylwia Przybysz, JDabrowski i wielu innych. Nowe wydawnictwo promuje singiel We Are! I trzeba przyznać, że dzięki temu hitowi krążek zapowiada się obiecująco! W kawałku poznańskiego DJa, właściciela wytwórni MyMusic na wokalu pojawia się Bartosz „Tabb” Zielony, który do tej pory kojarzony był z licznymi produkcjami dla innych artystów. 

DJ Remo i najważniejsze hity!

Remigiusz Łupicki, znany bardziej właśnie pod pseudonimem DJ Remo swoją karierę rozpoczął w 1994 roku. Od tego czasu zagrał mnóstwo koncertów, które mocno zapisały się w pamięć polskich klubowiczów. W 2008 roku wydał debiutancki album zatytułowany "You Can Dance", z którego znacie przeboje: My Music All My Life, Eo Ea, tytułowe You Can Dance oraz wielki przebój dyskotek My Music Song. Pamiętacie jeszcze? Swoją drogą na albumie "Remofere" pojawi się odświeżona wersja tego hitu. 

 

Oprócz tego DJ Remo za właśnie ten powyższy numer zdobył statuetkę w kategorii "Imprezowy Hit Roku" na 2008 ESKA Music Awards. 

Artysta jest wielkim fanem piłki nożnej, tenisa i... oczywiście muzyki! Już niebawem, bo 25 września 2015 roku ukaże się jego kolejny w dorobku studyjny album. W przedsprzedaży krążek dostępny jest w serwisie iTunes. Kupicie GO >>> TUTAJ

 

 

Na singiel "We Are" możecie zagłosować w ramach Gorącej 20 Radia ESKA: KLIK

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze