Kim jest Ania Deko? Weteranka talent show odniesie sukces w The Voice of Poland?

2018-12-01 20:53
Ania Deko
Autor: YouTube/Ania Deko Screen z teledysku Youtube

Ania Deko zachwyciła w The Voice of Poland. Wydaje wam się, że już znacie niezwykle utalentowaną Anię? Macie racje! 

Ania Deko w The Voice of Poland 9 okaże się największym muzycznym odkryciem? Wokalistka już kiedyś wystąpiła w show, niestety wtedy nie udało się jej przejść przesłuchań w ciemno. W czwartej edycji, po wykonaniu utworu Małe rzeczy z repertuaru Sylwii Grzeszczak nie odwrócił się żaden z jurorów. Dziewczyna nie poddała się i wróciła, by w dziewiątej edycji show zachwycić wszystkich trenerów. Do której drużyny trafiłą Ania? Wszystko wyjaśniło się w sobotę 1 września! Teraz możecie jeszcze raz zobaczyć występ Ani Deko z The Voice of Poland.

Ania Deko w The Voice of Poland

W The Voice of Poland 9 Ania zdecydowała się dołączyć do drużyny Grzegorza. Jeśli to wasz ulubiony trener, zagłosujcie na niego w naszej sondzie.

Kim jest Ania Deko?

Ania Deko to wokalistka znana m.in. z udziału w telewizyjnych talent show. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 14 lat. Właśnie wtedy napisała pierwszą piosenkę zatytułowaną O nic nie pytaj. Młoda wokalistka ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w programie Bitwa na Głosy. Ania Deko występowała też z Beatą Kozidrak i zespołem Dżem. Ania wzięła udział w nokautach The Voice od Poland i porwała publiczność śpiewając Deeper, Elli Eyre. Awansowała do finału i nadal walczy o zwycięstwo!

Maksymilian Kwapień z The Voice of Poland. Kim jest 'facet-unikat', który zachwycił jury?

W 2016 roku współpraca Ani Deko z DJ Inox vs DNF & Vnalogic zaowocowała wydaniem singla Summer, którego ilość odsłon YouTube w chwili obecnej przekroczyła 1,5 mln. Anię Deko możecie znać również z ESKA TV. Piosenka Szeptem w wykonaniu Jey Jey Sax i Ani Deko została wydana na płycie Eska Summer Hity 2014, a teledysk do kawałka emitowany był w ESKA TV.

Zanim Ania trafiła do The Voice of Poland 9 brała udział w programach takich jak: Bitwa na Głosy, Must Be The Music czy X-Factor.

Najnowsze