Kim jest Aneta Sablik - Polka, która wygrała niemieckiego Idola? Sprawdź i zobacz fragmenty występów! [VIDEO]

2014-05-04 1:32

Aneta Sablik - Polka pochodząca z Bielska Białej wygrała niemieckiego Idola! 24-latka pokonała ponad 60 tysięcy konkurentów w walce o finał show. Sprawdź, kim jest Aneta Sablik, jak trafiła do Deutschland Sucht Den Superstar i zobacz fragmenty występów!

Aneta Sablik - Polka wygrała niemieckiego Idola i zdobyła nagrodę w postaci aż pół miliona euro! Jak czytamy na oficjalnej stronie programu Deutschland Sucht Den Superstar, Aneta ma 24 lata i pochodzi z Bielska Białej. W Niemczech pojawiła się 2 lata temu - gdy okazało się, że zamieszkały tam Kevin, przyjaciel rodziny, poszukuje wokalistki. Wspólna praca zaowocowała związkiem nie tylko na gruncie zawodowym - Aneta i Kevin są obecnie szczęśliwą parą.

Aneta zamierza ukończyć w Polsce studia z dziedziny dziennikarstwa i kulturoznawstwa, ponieważ dla jej mamy najważniejsze jest dobre wykształcenie. W głębi serca jednak ta śliczna, wzorująca się na Beyonce blondynka, marzy o zawodowym aktorstwie i śpiewaniu. Najtrudniejszymi chwilami w programie były dla niej te, w których oceniało ją jury - ponieważ nie zna jeszcze niemieckiego na tyle, by zrozumieć słowa wypowiadane szybko i w emocjach. A jej sposobem na relaks i radzenie sobie z presją jest... bieganie!

Aneta w walce o finał show pokonała aż 60 tysięcy konkurentów. Gratulujemy, czekamy na pierwszą płytę utalentowanej wokalistki i trzymamy kciuki za jej międzynarodową karierę. Pod poniższymi linkami możecie zobaczyć fragmenty występów Polki w niemieckim Idolu.

Aneta Sablik - Jacksons 5 -  I Want You Back
Aneta Sablik - Beyonce - Best Thing I Never Had
Aneta Sablik - Christina Aguilera - Ain't No Other Man
Aneta Sablik - cały zwycięski występ z finału DSDS

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze