Kim Cesarion - videowywiad dla Radia ESKA cz.1. Co Kim sądzi o polskich dziewczynach? [VIDEO]

2014-03-18 12:57

Kim Cesarion - videowywiad dla ESKA.pl część.1. Kim odwiedził Radio ESKA podczas Gorącej 20 i udzielił wywiadu specjalnie dla ESKA.pl. Z pierwszej części możemy się dowiedzieć między innymi co sądzi o polskich dziewczynach i którego artystę chciałby naśladować!

W pierwszej części videowywiadu dla ESKA.pl Kim Cesarion opowiedział między innymi o swojej pierwszej wizycie w Polsce, dał się naciągnąć na zwierzenia na temat polskich dziewczyn, o tym, jak się czuje, kiedy jest porównywany do Prince'a oraz o tym, którego artystę chciałby naśladować!

>>> Kim Cesarion - videowywiad część 2. Kim o talent shows, piłce nożnej i popularnych polskich słowach!

Autor hitu Undressed odwiedził Polskę w dniach 13-14 marca. Pojawił się wtedy w programie Dzień Dobry TVN, zaśpiewał jako gość specjalny w Tańcu z Gwiazdami oraz odwiedził Radio Eska podczas czwartkowej Gorącej 20 Radia ESKA! To właśnie wtedy udzielił nam wywiadu, którego pierwszą część prezentujemy powyżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze