Kilka lat temu Angelika Mucha była wszędzie. Co dziś robi znana youtuberka i fanka Justina Biebera?

2022-01-18 11:25
Angelika Mucha
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Angelika Mucha to postać, której z pewnością nie trzeba przedstawiać polskim internautom. W ostatnim czasie można jednak odnieść wrażenie, że popularna youtuberka nieco wycofała się ze świata show-biznesu. Co słychać u najbardziej znanej fanki Justina Biebera?

Znana również jako LittleMooonster96 Angelika Mucha to bezsprzecznie jedna z największych gwiazd sieci. I choć ciężko w to uwierzyć, to właśnie w tym roku mija dokładnie 10 lat od chwili, gdy popularna influencerka założyła swój kanał na YouTubie, który aktualnie obserwuje ponad 800 tysięcy osób. Za sprawą hauli zakupowych oraz lifestylowych filmików Angelika Mucha stała się popularna wśród młodych użytkowników znanej na całym świecie platformy. Spory procent widowni LittleMooonster96 stanowią fani Justina Biebera. Influencerka nigdy bowiem nie ukrywała swojej miłości do kanadyjskiego piosenkarza i wielokrotnie zdawała relację z jego zagranicznych koncertów, na których była. Angelika miała nawet okazję porozmawiać z piosenkarzem, o czym opowiedziała w jednym z wideo. Popularność youtuberki nie umknęła producentom popularnych programów telewizyjnych. Widzowie mogli podziwiać ją między innymi w Tańcu z gwiazdami oraz w Agencie. Niedługo późnej słuch o niej nieco zaginął. Co dziś robi Angelika Mucha?

Sonda
Śledzisz karierę Angeliki Muchy?

Angelika Mucha dzisiaj

Choć LittleMooonster96 nie pojawia się w telewizji tak często jak dawniej, nie oznacza to, że całkowicie zrezygnowała z kariery. Dziewczyna wciąż świetnie radzi sobie zarówno na YouTubie, jak i na Instagramie, gdzie jej posty docierają do dziesiątek, jeśli nawet nie setek tysięcy użytkowników. Influencerka jest też szczęśliwie zakochana, czym pochwaliła się w wywiadzie dla DDTVN. Chcielibyście, żeby częściej pojawiała się na srebrnym ekranie?

Wersow kiedyś i dziś
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze