Kiesza miała poważny wypadek samochodowy! Tajemnica wyszła na jaw

2020-05-30 14:18 EK
Kiesza miała poważny wypadek samochodowy! Tajemnica wyszła na jaw
Autor: screen z YouTube/Kiesza Kiesza miała poważny wypadek samochodowy! Tajemnica wyszła na jaw

Kanadyjska piosenkarka Kiesza powoli wraca do sprawności po wypadku samochodowym! W jego wyniku trzy lata temu doznała poważnych obrażeń mózgu, przez które nie mogła normalnie funkcjonować. Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl.

Kiesza miała poważny wypadek samochodowy! Tajemnica wyszła na jaw - to z pewnością zaciekawi niejednego innternaute, który oglądał teledyski, a także słuchał singli kandayjskiej tancerki i piosenkarki. Kiesza sporą popularność zdobyła w 2014 roku, kiedy na świecie pojawił się jej kawałek Hideaway. Piosenka w szybkim tempie stała się hitem. Obecnie w serwisie YouTube osiągnęła ponad 168 mln wyświetleń! Kawałek Hideaway promował album Sound of a Woman.

Muzyczna kariera kanadyjskiej wokalistki stanęła jednak pod znakiem zapytania w 2017 roku. W wyniku poważnego wypadku samochodowego, Kiesza doznała ciężkich obrażeń głowy, co skutkowało na zmiany w zachowaniu równowagi, trawieniu, a dodatkowo miała problemy z układem odpornościowym oraz widzeniem. Przez dwa lata leżała w łóżku i odzyskiwała siły, aż w końcu w 2019 roku nastąpił powrót jej kariery. W sieci pojawił się singiel Sweet Love, a niedawno fani artystki mogli nacieszyć ucho nowym kawałkiem zatytułowanym Crave.

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kiesza - wypadek samochodowy

Po upływie dwóch zdecydowanie ciężkich lat, kanadyjska gwiazda muzyki pop Kiesza wróciła do tańca w swoim pierwszym singlu Crave od czasu dwuletniej przerwy po tym, jak doznała urazu mózgu w wypadku samochodowym. Piosence towarzyszy również teledysk, w którym widać jak artystka wykonuje choreografię. Klip do kawałka to opowieść taneczna o podróży Kieszy przez wzloty i upadki, a także o potrzebnej sile do dotarcia w miejsce, w którym dziś jest. Jak czytamy na portalu castanet.pl dla kanadyjskiej wokalistki poranki, a także noce są bardzo ciężkie, ale ma dużą wolę i popęd i właśnie to ją uratowało.

Crave to piosenka tytułowa z powracającego krążka, który będzie dostępny od 14 sierpnia 2020 roku. Poniżej możecie zobaczyć, jak Kiesza tańczy w swoim najnowszym klipie.

Najnowsze