Kiedyś jej hity nuciła cała Polska. Co dziś robi i jak wygląda Kate Ryan?

2020-06-26 12:49
Kate Ryan
Autor: TRICOLORS/East News

Jeszcze kilka lat temu, Kate Ryan uchodziła za jedną z największych gwiazd muzyki w całej Europie. Wokalistka wydawała hit za hitem, a jej koncerty przyciągały tłumy fanów, również w Polsce. Dziś, o belgijskiej piosenkarce mówi się niewiele. Czy Kate Ryan dalej tworzy muzykę? Jak obecnie wygląda? Na ESKA.pl dowiecie się, co słychać u niegdyś najpopularniejszej artystki..

Kate Ryan - jak obecnie wygląda i co robi belgijska wokalistka, której hity, takie jak Voyage Voyage czy Désenchantée znali dosłownie wszyscy? Tego dowiecie się oczywiście na ESKA.pl. Aż ciężko uwierzyć w to, że okres świetności w karierze Kate Ryan miał miejsce nie kilka, a kilkanaście lat temu. Piosenkarka regularnie pojawiała się w naszym kraju - była zapraszana przez stacje telewizyjne, występowała dla polskich fanów spragnionych jej muzyki i cieszyła się u nas statusem bardzo dużej gwiazdy muzycznej.

W pewnym momencie, słuch o Kate Ryan nieco zaginął. Co prawda, piosenkarka wciąż gości w programach telewizyjnych, jak chociażby Jaka To Melodia?, jednak mało wiadomo o jej życiu zawodowym. Czy Kate Ryan wciąż nagrywa muzykę? A może rzuciła śpiewanie i zajęła się czymś innym? Te pytania z pewnością pojawiają się w głowach osób, które w tęsknocie za starymi czasami, wracają do hitów sprzed lat. Sprawdźcie, jak dziś wygląda piosenkarka.

Sia i wielki hit sprzed lat w Domowym Graniu. Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów

Kate Ryan - jak wygląda i co robi?

Choć Kate Ryan nie odnosi dziś takich sukcesów jak kiedyś, a jej piosenki nie królują na listach przebojów, artystka wciąż ma wiernych fanów i chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie. Konto gwiazdy obserwuje zaledwie 30 tysięcy użytkowników.

Jeśli chodzi o muzykę, to Kate ani na chwilę nie straciła swojej pasji. W czerwcu 2020 roku do sieci trafił jej cover hitu Holiday z repertuaru Madonny. Na ten moment nie wiadomo, czy singiel jest zapowiedzią większego projektu.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze