Kiedyś jej hity nuciła cała Polska. Co dziś robi i jak wygląda Kate Ryan?

2020-06-26 12:49 Maksymilian Kluziewicz
Kate Ryan
Autor: TRICOLORS/East News

Jeszcze kilka lat temu, Kate Ryan uchodziła za jedną z największych gwiazd muzyki w całej Europie. Wokalistka wydawała hit za hitem, a jej koncerty przyciągały tłumy fanów, również w Polsce. Dziś, o belgijskiej piosenkarce mówi się niewiele. Czy Kate Ryan dalej tworzy muzykę? Jak obecnie wygląda? Na ESKA.pl dowiecie się, co słychać u niegdyś najpopularniejszej artystki..

Kate Ryan - jak obecnie wygląda i co robi belgijska wokalistka, której hity, takie jak Voyage Voyage czy Désenchantée znali dosłownie wszyscy? Tego dowiecie się oczywiście na ESKA.pl. Aż ciężko uwierzyć w to, że okres świetności w karierze Kate Ryan miał miejsce nie kilka, a kilkanaście lat temu. Piosenkarka regularnie pojawiała się w naszym kraju - była zapraszana przez stacje telewizyjne, występowała dla polskich fanów spragnionych jej muzyki i cieszyła się u nas statusem bardzo dużej gwiazdy muzycznej.

W pewnym momencie, słuch o Kate Ryan nieco zaginął. Co prawda, piosenkarka wciąż gości w programach telewizyjnych, jak chociażby Jaka To Melodia?, jednak mało wiadomo o jej życiu zawodowym. Czy Kate Ryan wciąż nagrywa muzykę? A może rzuciła śpiewanie i zajęła się czymś innym? Te pytania z pewnością pojawiają się w głowach osób, które w tęsknocie za starymi czasami, wracają do hitów sprzed lat. Sprawdźcie, jak dziś wygląda piosenkarka.

Sia i wielki hit sprzed lat w Domowym Graniu. Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kate Ryan - jak wygląda i co robi?

Choć Kate Ryan nie odnosi dziś takich sukcesów jak kiedyś, a jej piosenki nie królują na listach przebojów, artystka wciąż ma wiernych fanów i chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie. Konto gwiazdy obserwuje zaledwie 30 tysięcy użytkowników.

Jeśli chodzi o muzykę, to Kate ani na chwilę nie straciła swojej pasji. W czerwcu 2020 roku do sieci trafił jej cover hitu Holiday z repertuaru Madonny. Na ten moment nie wiadomo, czy singiel jest zapowiedzią większego projektu.

Najnowsze