Kiedyś była finalistką X Factora. Czym się zajmuje i jak wygląda teraz Ada Szulc?

2021-05-06 15:26 Adrian Rybak
Ada Szulc
Autor: STANISLAW KOWALCZUK/East News

X Factor to jeden z najpopularniejszych programów TVN-u. Szczególnie popularna była pierwsza edycja. To właśnie w niej pojawiła się Ada Szulc. Młoda dziewczyna stała się ulubienicą wielu widzów, którzy wróżyli jej wielką karierę. Dotarła do finału, a potem słuch o niej zaginął. Co teraz robi oraz jak wygląda Ada Szulc?

Ada Szulc miała być objawieniem polskiej sceny muzycznej. Była faworytką programu X Factor obok Michała Szpaka. Razem byli pod skrzydłami Kuby Wojewódzkiego i razem dotarli do finału. Michał zajął drugie miejsce, a Ada trzecie. Zachwyceni nią byli nie tylko jurorzy programu. Basia Trzetrzelewska mówiła, że nie może doczekać się jej płyty. Po zakończeniu talent show Ada doczekała się jedynie jednego hitu. Była to piosenka Big Love, która powstała do filmu o tym samym tytule. Potem o Adzie zrobiło się cicho aż do 2017, kiedy zapowiedziała, że razem ze swoim zespołem będzie walczyć o reprezentowanie Polski na Eurowizji. Niestety, nie udało się dostać nawet do Krajowych Eliminacji. Teraz życie Ady Szulc wygląda zupełnie inaczej - daleko od showbiznesu. Czym aktualnie zajmuje się gwiazda X Factora?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021

Ada Szulc - życie po X Factorze

Aktualnie Ada Szulc zajmuje się branżą IT. Pracuje w krakowskiej firmie, która przygotowuje aplikacje mobilne dla banków. Zadaniem Ady jest rekrutacja pracowników. Wiele osób zastanawia się, jak aktualnie wygląda 32-letnia piosenkarka. Jej zdjęcia można znaleźć na Instagramie, na profilu o nazwie @adaszulc.

X Factor - na czym polega program?

Program X Factor uznawany jest za następcę Idola oraz inspirację dla twórców The Voice. Format posiada elementy obu tych programów. Show zaczyna się od etapu castingów. Następnie najlepsi mierzą się w tak zwanej rundzie boot-camp, gdzie odbywa się pierwsza eliminacja. Ci uczestnicy, którzy przechodzą dalej dzieleni są na trzy grupy - soliści do 28 roku życia, soliści 28+ oraz zespoły. Każdy z trzech jurorów dostaje pod opiekę jedną grupę. Zabiera swoich podopiecznych do tzn. domu jurorskiego, gdzie wybiera finalistów. Ostatnim etapem są odcinki na żywo, podczas których co tydzień odpada jedna osoba. W finale zostaje wybrany zwycięzca.

Najnowsze