Kiedy są Walentynki 2019? DATA święta zakochanych

2019-02-05 12:42
Kiedy są Walentynki 2019? DATA święta zakochanych
Autor: fot./freeimages.com/Lotus Head Walentynki

Święto zakochanych to idealny dzień na okazanie komuś uczuć. Sprawdźcie, kiedy są Walentynki 2019.

Kiedy są Walentynki 2019? Odpowiedź na to pytanie powinniśmy znać wszyscy. Święto zakochanych to idealny moment na zaplanowanie romantycznego dnia we dwoje, obdarowywanie drobnymi upominkami, lub nawet... wyznanie komuś miłości. By nie przegapić okazji, koniecznie sprawdźcie, jaka jest data Walentynek 2019.

Walentynki 2019 - kiedy święto zakochanych?

Walentynki to coroczne święto zakochanych. Uroczystość przywędrowała do nas z zachodu i bardzo szybko zakorzeniła się w naszej kulturze. Dziś już nikt nie może sobie wyobrazić lutego bez Walentynek. W jaki dzień przypada święto zakochanych?

Walentynki 2019 - najlepsze MEMY i śmieszne obrazki na święto zakochanych!

Walentynki mają stałą datę, którą jest 14 lutego. W 2019 ten dzień wypada w czwartek. Królować będą wtedy wszelkiego rodzaju serduszka i amorki. W wielu miejscach odbędą się też okolicznościowe imprezy. Warto już teraz zaplanować sobie Walentynki 2019.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze