Kiedy jest KSW 41? Data już znana!

i

Autor: fot. Daniel Szura Kiedy jest KSW 41? Data

Kiedy jest KSW 41? Data już znana!

2017-10-27 19:03

KSW 41 będzie wielkim sportowym wydarzeniem. W klatce zobaczymy najlepszych zawodników. Kiedy jest gala? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl

KSW 41 - kiedy jest gala? To kolejna wielkie wydarzenie po znakomitym widowisku, jakie zobaczyliśmy na PGE Narodowym w Warszawie. Wielkie emocje zagwarantują nam najlepsi zawodnicy federacji Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. W okrągłej klatce zobaczymy m.in. Borysa Mańkowskiego, Artura Sowińskiego oraz Tomasza Oświecińskiego w starciu z Popkiem! 

KSW 41 data - kiedy jest gala

Kiedy jest KSW 41? Najwierniejsi fani mieszanych sztuk walki wiedzą, że kolejna edycja gali odbędzie się 23 grudnia 2017. Areną walk zawodników KSW będzie katowicki Spodek! To ciekawe, że organizatorzy postanowili zorganizować wydarzenie na dzień przed wigilią Bożego Narodzenia.

Bilety na KSW 41 są w sprzedaży, a dystrybucję prowadzi serwis ebilet.pl. Koszt jednej wejściówki w najtańszej opcji wynosi 150 zł. 

KSW 40 w Dublinie? Znamy kolejne szczegóły gali

Autor: brak danych

KSW 40 w Dublinie? Maciej Kawulski był jednym z gości programu Klatka po Klatce, gdzie prowadzącym Arturowi Mazurowi i Marcinowi Wrzoskowi zdradził kilka szczegółów dotyczących miejsca i terminu KSW 40.