Kiedy Drwal w McDonald’s 2022? Fani burgera muszą jeszcze chwilę poczekać

2022-11-21 15:02
McDonald's
Autor: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Dla wielu osób pojawienie się w ofercie McDonald's kanapki Drwal jest symbolicznym rozpoczęciem sezonu zimowego. Co roku smakosze zastanawiają się, od kiedy będzie ona dostępna. Tym bardziej, że burgera z panierowanym serem można nabywać jedynie przez dwa miesiące. W 2022 roku Drwal w MC pojawi się wcześniej?

Od kiedy Drwal w MC 2022? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje coraz więcej osób stęsknionych za smakiem najpopularniejszej kanapki w ofercie McDonald's. Za każdym razem, gdy wchodzi ona do sprzedaży, kolejki w lokalach są dłuższe niż zazwyczaj, a zachwyceni smakosze publikują w mediach społecznościowych zdjęcia burgera z charakterystycznym panierowanym serem. Kanapka Drwal zadebiutowała w polskim McDonald's w 2014 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością. Wśród fanów restauracji nie brakuje takich, którzy regularnie apelują do zarządzających ofertą w Maku, by została ona wprowadzona na stałe, a nie stanowiła tylko element sezonowej promocji. Właściciele MC są jednak pod tym względem bezlitośni. Drwal z pewnością jednak powróci w 2022 roku.

Drwal w McDonald's - CENA. Ile kosztuje Drwal w 2022? Jaka jest cena?

Dni wolne od pracy i szkoły 2022 - KALENDARZ dni wolnych, długich weekendów i świąt

Wystawa

Od kiedy Drwal 2022?

Chociaż restauracja McDonald's nie poinformowała jeszcze o dokładnej dacie pojawienia się kanapki Drwal w sprzedaży, bazując na doświadczeniach z ubiegłych lat, można przypuszczać, iż będzie ona dostępna w ofercie tejże sieci restauracji od... 23 listopada. Od lat najbardziej wyczekiwany burger w Polsce trafia do sprzedaży właśnie w środę. Wysoce prawdopodobne wydaje się zatem, że nie inaczej będzie i tym razem. Drwal powinien stanowić element menu Maka aż do trzeciego tygodnia stycznia.

Sonda
Czy czekasz na Drwala?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze