Kiedy będzie ciepło? Kiedy przestanie padać deszcz? [POGODA DŁUGOTERMINOWA]

2020-07-11 11:07 RW
Kiedy będzie ciepło? Kiedy przestanie padać deszcz? [POGODA DŁUGOTERMINOWA]
Autor: Jacek Boron/REPORTER / EAST NEWS Kiedy będzie ciepło? Kiedy przestanie padać deszcz? [POGODA DŁUGOTERMINOWA]

Obfite opady wyrządziły sporo szkód. Podtopienia garaży, ulic, a także upraw rolnych sprawiły, że straty materialne w wielu miejscach naszego kraju były bardzo duże. Kiedy przestanie padać deszcz? Najnowsze przewidywania podrzucamy na ESKA.pl!

Kiedy będzie ciepło? Kiedy przestanie padać deszcz? Zastanawiacie się, kiedy pogoda się poprawi? Na te wszystkie pytania odpowiada długoterminowa prognoza. Lipiec 2020 w Polsce nie rozpoczął się od mocnego uderzenia lata. W większej części naszego kraju praktycznie codziennie, przez pierwszy tydzień padał deszcz a słońce rzadko kiedy wychodziło zza chmur. Obfite opady deszczu są powodem do strachu, ale groźniejsze wydają się silne podmuchy wiatru i burze. To właśnie te czynniki atmosferyczne w ostatnim czasie wyrządziły sporo szkód materialnych. Powoli jednak sytuacja pogodowa będzie się stabilizować. Jak wynika z najnowszych prognoz należy przygotować się na kilkanaście dni z rzędu upałów. Kiedy lepsza pogoda?

Pod Wrocławiem tworzyła się trąba powietrzna? Niebezpieczna pogoda!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kiedy przestanie padać deszcz? Kiedy pogoda się poprawi?

Kiedy przestanie padać deszcz? Meteorolodzy jeszcze w maju grozili rolników suszami, jednak sytuacja znacząco się zmieniła w połowie czerwca. Od tamtego momentu w całej Polsce, prawie codziennie, występują obfite opady deszczu. Mamy dobrą informację, bo ustaną one po 10 lipca. Zgodnie z prognozą długoterminową słonecznych dni można się spodziewać do 21 lipca. Do tego momentu w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i we Wrocławiu nie powinno padać. Po tym czasie pogoda na chwilę znów się pogorszy. Koniec lipca ponownie bezchmurny, z mocno świecącym słońcem. Zdecydowanie to najlepszy czas na urlop w roku!

Najnowsze